Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club

1ο Εσωτερικό Τουρνουά 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝΟΜΙΛΟΙΠΡΟΚΗΡΥΞΗ



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Δευτέρα, 16.07.2018
 19:30  Γήπεδο 1 Σταμάτης Θάνος VS Μαργινούδης Βασίλης  4-2   4-5   2-4   1-4 
 19:30  Γήπεδο 2 Δάσιου Χριστίνα VS Τσινή Νικολέτα  2-4   2-4   4-2   4-2   5-3 
Σάββατο, 14.07.2018
 20:00  Γήπεδο 1 Μαργινούδης Βασίλης VS Ασλανίδης Δημήτρης  4-0   4-1   4-2 
Τρίτη, 10.07.2018
 20:00  Γήπεδο 5 Δάσιου Χριστίνα VS Κοσμά Μαρία  ΄5-4   5-3   3-5   5-4 
 20:00  Γήπεδο 4 Σερέτη Ζωή VS Τσινή Νικολέτα  2-4   3-5   4-5 
 19:30  Γήπεδο 2 Σταμάτης Θάνος VS Αγορογιάννης Αστέρης  4-2   4-2   4-1 
Σάββατο, 07.07.2018
 19:30  Γήπεδο 2 Πατιράκη Νατάσα VS Τσινή Νικολέτα  0-4   2-4   2-4 
Παρασκευή, 06.07.2018
 20:00  Γήπεδο 4 Κοσμά Μαρία VS Κασιδούλη Μαρία  4-0   4-0   4-1 
Πέμπτη, 05.07.2018
 20:00  Γήπεδο 1 Αγορογιάννης Αστέρης VS Τσιτόπουλος Χρήστος  4-1   4-2   4-1 
 08:00  Γήπεδο 1 Δάσιου Χριστίνα VS Καράνη Μαρία  4-1   4-1   4-1 
Τετάρτη, 04.07.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Καραπέτσας Θανάσης VS Φωτίου Βασίλης  4-0   2-4   4-1   4-1 
 19:00  Γήπεδο 5 Πατιράκη Νατάσα VS Φαντάνα Μαρία  4-1   5-3   4-2 
 17:30  Γήπεδο 4 Σταμάτης Θάνος VS Ευσταθίου Γιάννης  2-4   4-0   4-1   4-0 
Τρίτη, 03.07.2018
 21:00  Γήπεδο 1 Γκουγκουλιάς Τάσος VS Ασλανίδης Δημήτρης  4-2   2-4   1-4   0-4 
 21:00  Γήπεδο 5 Τζήκα Χριστίνα VS Σερέτη Ζωή  2-4   3-5   2-4 
 18:30  Γήπεδο 1 Κασιδούλη Μαρία VS Ραποτίκα Παρασκευή  5-3   4-0   4-0 
Δευτέρα, 02.07.2018
 18:30  Γήπεδο 1 Φαντάνα Μαρία VS Αντωνιάδου Βασιλεία  4-5   4-2   5-4   5-3   5-3 
Κυριακή, 01.07.2018
 19:30  Γήπεδο 4 Αγορογιάννης Αστέρης VS Αγραφιώτης Ηλίας  4-2   4-2   1-4   4-2 
Παρασκευή, 29.06.2018
 19:30  Γήπεδο 4 Καράνη Μαρία VS Χατζοπούλου Σέβη  5-4   4-0   4-0 
Παρασκευή, 22.06.2018
 20:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Λαγαρίας Θωμάς  4-0   1-4   5-3   5-3 
 17:30  Γήπεδο 4 Σταμάτης Θάνος VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  3-5   4-0   4-1   4-1 
Πέμπτη, 21.06.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Φωτίου Βασίλης VS Αναστασίου Ακης  2-4   4-2   4-2   5-3  5ος Όμιλος
 08:30  Γήπεδο 2 Δερβένη Άννα VS Λιούρα Κατερίνα  4-2   2-4   4-2   2-4   4-2  4ος Όμιλος
Τετάρτη, 20.06.2018
 21:30  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Μαρκούλης Βασίλης  4-1   4-1   4-0 
 21:30  Γήπεδο 5 Μαργινούδης Βασίλης VS Σαλοκανας Σωτήρης  4-0   4-0   4-1 
 21:00  Γήπεδο 2 Σκρίμπας Γεώργιος VS Γιαννέκας Μηνάς  4-0   4-1   5-4 
 18:30  Γήπεδο 1 Καράνη Μαρία VS Κοσμά Μαρία  2-4   3-5   2-4  2ος Όμιλος
 09:00  Γήπεδο 1 Δάσιου Χριστίνα VS Πασιά Εύη  4-2   4-0   2-4   4-1  3ος Όμιλος
Τρίτη, 19.06.2018
 21:00  Γήπεδο 4 Σαϊτης Δημήτρης VS Ασλανίδης Δημήτρης  1-4   4-5   3-5  6ος Όμιλος
Δευτέρα, 18.06.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Φαντάνα Μαρία VS Πασιά Εύη  4-0   4-1   5-3  3ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Παναγούλης Βασίλης  5-3   4-1   4-0  6ος Όμιλος
Σάββατο, 16.06.2018
 08:30  Γήπεδο 1 Μπαμπαλιούτα Κατερίνα VS Καράνη Μαρία  4-5   0-4   2-4  2ος Όμιλος
Παρασκευή, 15.06.2018
 18:30  Γήπεδο 1 Σκρίμπας Γεώργιος VS Στεργιανος Kώστας  4-0   4-1   4-1  7ος Όμιλος
 09:30  Γήπεδο 1 Κολυβάκη Μιρέλα VS Μπελτέ Σμαράγδα  4-2   4-5   4-2   2-4   4-0  1ος Όμιλος
Πέμπτη, 14.06.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Μίχης Δημήτρης VS Γκουγκουλιάς Τάσος  5-3   2-4   2-4   0-4  2ος Όμιλος
 10:30  Γήπεδο 2 Ραποτίκα Παρασκευή VS Μπελτέ Σμαράγδα  4-0   4-2   5-3  1ος Όμιλος
Τετάρτη, 13.06.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Τοσιούδης θέμης VS Γουμενόπουλος Γιώργος  4-2   5-3   4-0  4ος Όμιλος
Τρίτη, 12.06.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Νούλας Κώστας VS Καραπιπέρης Αντώνης  4-0   4-3   4-0  1ος Όμιλος
 17:00  Γήπεδο 4 Σταμάτης Θάνος VS Λαγαρίας Θωμάς  4-1   4-0   4-0  4ος Όμιλος
Δευτέρα, 11.06.2018
 21:00  Γήπεδο 4 Μανουσάκη Αργυρώ VS Κασιδούλη Μαρία  4-0   5-3   4-0  6ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 2 Δάσιου Χριστίνα VS Φαντάνα Μαρία  4-2   4-0   5-3  4ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Ασλανίδης Δημήτρης  4-0   4-1   5-3  6ος Όμιλος
 18:30  Γήπεδο 1 Σταμάτης Θάνος VS Τοσιούδης θέμης  4-0   4-0   4-0  4ος Όμιλος
 08:30  Γήπεδο 1 Χατζοπούλου Σέβη VS Μπελτέ Σμαράγδα  4-1   4-0   4-0  1ος Όμιλος
Κυριακή, 10.06.2018
 20:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Γιαννάκης Κώνσταντίνος  4-0   4-1   4-1  3ος Όμιλος
 20:00  Γήπεδο 2 Σκρίμπας Γεώργιος VS Μόλας Λευτέρης  4-0   4-0   4-0  7ος Όμιλος
Σάββατο, 09.06.2018
 20:30  Γήπεδο 1 Τσιμόπουλος Γεώργιος VS Στεργιανός Κώστας  4-2   4-1   4-2  7ος Όμιλος
 19:30  Γήπεδο 2 Δερβένη Άννα VS Σερέτη Ζωή  3-5   0-4   2-4  4ος Όμιλος
 19:30  Γήπεδο 4 Μαργινούδης Βασίλης VS Σαλοκανας Σωτήρης  4-0   4-2   4-0  1ος Όμιλος
 19:00  Γήπεδο 1 Σκρίμπας Γεώργιος VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  4-1   4-2   4-2  7ος Όμιλος
Παρασκευή, 08.06.2018
 21:00  Γήπεδο 1 Ψημένου Ευαγγελία VS Κασιδούλη Μαρία  4-5   4-5   5-3   0-4  6ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 4 Γρηγορίου Κωνσταντίνος VS Γιαννέκας Μηνάς  0-4   1-4   2-4  2ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 5 Τοσιούδης θέμης VS Λαγαρίας Θωμάς  1-4   1-4   5-4   2-4  4ος Όμιλος
 18:00  Γήπεδο 1 Σταμάτης Θάνος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  4-0   4-1   4-0  4ος Όμιλος
 08:30  Γήπεδο 1 Ραποτίκα Παρασκευή VS Κολυβάκη Μιρέλα  4-5   3-5   2-4  1ος Όμιλος
Τετάρτη, 06.06.2018
 08:30  Γήπεδο 1 Χατζοπούλου Σέβη VS Κολυβάκη Μιρέλα  4-1   4-0   4-2  1ος Όμιλος
Τρίτη, 05.06.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Καραπιπέρης Αντώνης VS Μαργινούδης Βασίλης  0-4   0-4   0-4  1ος Όμιλος
Δευτέρα, 04.06.2018
 21:00  Γήπεδο 4 Τσινή Νικολέτα VS Τριανταφυλλίδου Νανά  4-0   4-0   4-0  5ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 1 Σαλοκανας Σωτήρης VS Νούλας Κώστας  5-4   4-2   4-2  1ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 5 Κοσμά Μαρία VS Μπαμπαλιούτα Κατερίνα  2-4   5-3   4-1   4-2  2ος Όμιλος
 19:30  Γήπεδο 1 Αγορογιάννης Αστέρης VS Τάλιος Διονύσης  4-2   4-2   4-1  8ος Όμιλος
 18:00  Γήπεδο 1 Τζήκα Χριστίνα VS Σερέτη Ζωή  4-1   4-2   5-3  4ος Όμιλος
 08:30  Γήπεδο 2 Χατζοπούλου Σέβη VS Ραποτίκα Παρασκευή  1-4   1-4   2-4  1ος Όμιλος
Κυριακή, 03.06.2018
 20:00  Γήπεδο 2 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Ραχούτης Γιώργος  4-2   4-2   4-0  3ος Όμιλος
 20:00  Γήπεδο 5 Αγραφιώτης Ηλίας VS Τάλιος Διονύσης  5-3   4-2   4-2  8ος Όμιλος
 20:00  Γήπεδο 4 Πατιράκη Νατάσα VS Τσινή Νικολέτα  0-4   0-4   0-4  5ος Όμιλος
Σάββατο, 02.06.2018
 19:00  Γήπεδο 5 Δερβένη Άννα VS Τζήκα Χριστίνα  1-4   2-4   0-4  4ος Όμιλος
 19:00  Γήπεδο 1 Αγραφιώτης Ηλίας VS Λύτρας Γιάννης  4-0   4-0   4-2  8ος Όμιλος
Παρασκευή, 01.06.2018
 21:00  Γήπεδο 5 Νασίκας Γιώργος VS Λαγαρίας Θωμάς  2-4   1-4   4-5  4ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 4 Γκουγκουλιάς Τάσος VS Γιαννέκας Μηνάς  1-4   5-3   4-2   4-2  2ος Όμιλος
Πέμπτη, 31.05.2018
 21:00  Γήπεδο 5 Καραπέτσας Θανάσης VS Αναστασίου Ακης  5-4   4-2   4-1  5ος Όμιλος
Τετάρτη, 30.05.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Αγορογιάννης Αστέρης VS Λύτρας Γιάννης  5-3   4-2   4-2  8ος Όμιλος
Τρίτη, 29.05.2018
 21:00  Γήπεδο 4 Μίχης Δημήτρης VS Γρηγορίου Κωνσταντίνος  4-1   4-1   4-2  2ος Όμιλος
Σάββατο, 26.05.2018
 19:30  Γήπεδο 4 Λύτρας Γιάννης VS Τάλιος Διονύσης  4-5   4-5   4-1   4-5  8ος Όμιλος
 19:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Μαρκούλης Βασίλης  4-2   4-0   4-0  3ος Όμιλος
 19:00  Γήπεδο 2 Δάσιου Χριστίνα VS Αντωνιάδου Βασιλεία  4-0   5-3   4-1  3ος Όμιλος
 17:00  Γήπεδο 5 Σερέτη Ζωή VS Λιούρα Κατερίνα  4-0   4-1   4-2  4ος Όμιλος
 10:00  Γήπεδο 1 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Λαγαρίας Θωμάς  3-5   1-4   2-4  4ος Όμιλος
Πέμπτη, 24.05.2018
 21:00  Γήπεδο 1 Μόλας Λευτέρης VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  0-4   1-4   0-4  7ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 2 Ασλανίδης Δημήτρης VS Παναγούλης Βασίλης  4-1   4-0   4-0  6ος Όμιλος
Τετάρτη, 23.05.2018
 21:00  Γήπεδο 1 Γκουγκουλιάς Τάσος VS Γρηγορίου Κωνσταντίνος  4-1   4-1   4-2  2ος Όμιλος
Τρίτη, 22.05.2018
 21:00  Γήπεδο 2 Μίχης Δημήτρης VS Γιαννέκας Μηνάς  1-4   4-1   1-4   4-2   2-4  2ος Όμιλος
 21:00  Γήπεδο 4 Μαρκούλης Βασίλης VS Ραχούτης Γιώργος  1-4   4-1   5-4   4-1  3ος Όμιλος
 17:00  Γήπεδο 1 Μακρής Θάνος VS Καραπέτσας Θανάσης  1-4   2-4   1-4  5ος Όμιλος
 11:00  Γήπεδο 1 Μαμέκας Θύμιος VS Τάλιος Διονύσης  2-4   4-5   2-4  8ος Όμιλος
Κυριακή, 20.05.2018
 19:30  Γήπεδο 5 Αγορογιάννης Αστέρης VS Αγραφιώτης Ηλίας  2-4   4-0   4-1   4-1  8ος Όμιλος
 19:30  Γήπεδο 4 Μαργινούδης Βασίλης VS Νούλας Κώστας  4-0   4-0   4-0  1ος Όμιλος
 19:30  Γήπεδο 2 Γιαννάκης Κώνσταντίνος VS Ραχούτης Γιώργος  4-1   1-4   4-2   2-4   2-4  3ος Όμιλος
 18:00  Γήπεδο 4 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Νασίκας Γιώργος  2-4   5-3   5-3   3-5   3-5  4ος Όμιλος
 18:00  Γήπεδο 2 Σαίτης Δημήτρης VS Παναγούλης Βασίλης  4-2   4-5   5-4   4-2  6ος Όμιλος
Χορηγοί - Υποστηρικτές