Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club

5ο Play on Clay 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑΜΠΛΟΠΡΟΚΗΡΥΞΗΕΓΓΡΑΦΗΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ


Τρίτη, 28.05.2019
 20:30  Γήπεδο 1 Μπαλάφας Παύλος VS Παρασχάκης Νίκος  6-4   3-6   6-1  Open Ανδρών
Σάββατο, 25.05.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Κολοβού-Σαίτη VS Λαγουδάκη-Τσινή  6-0   6-0  Clubbers Διπλά Γυναικών
 18:00  Γήπεδο 4 Παζάρας-Καμηλαράκης VS Κουραμάς-Ράπτης  6-2   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 1 Παπαδοπουλου-Σωτήρης VS Γκόλτσος-Σαίτη  7-6   2-6   10-3  Clubbers Μικτά
 17:00  Γήπεδο 2 Μεσσής Άκης VS Μπέλτσιος Βασίλης  2-6   6-7  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 5 Ζαγάρα Εύα VS Σιαφαρίκα Αριστέα  6-3   6-2  Clubbers Γυναικών
 16:00  Γήπεδο 1 Παπαδοπουλου Αγνή VS Ζαχοπούλου Αθανασία  6-7   1-6  Open Γυναικών
Παρασκευή, 24.05.2019
 20:00  Γήπεδο 2 Μπέλτσιος Βασίλης VS Τσολής Ηλίας  6-7   0-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:30  Γήπεδο 1 Λάμπρου-Σωτήρης VS Γκόλτσος-Τσουρέλης  6-1   7-5  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:30  Γήπεδο 1 Τσολής Ηλίας VS Μπαλάφας Παύλος  4-6   0-6  Open Ανδρών
Τετάρτη, 22.05.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Ζαγάρα Εύα VS Κάβουρα Κατερίνα  6-0   6-2  Clubbers Γυναικών
Τρίτη, 21.05.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Κολοβού-Σαίτη VS Σερέτη-Βαγενά  6-0   6-0  Clubbers Διπλά Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 2 Τσολής Ηλίας VS Μεσσής Άκης  6-3   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
Κυριακή, 19.05.2019
 19:30  Γήπεδο 5 Μπέλτσιος Βασίλης VS Τσιτούμης Παναγιώτης  6-3   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 19:00  Γήπεδο 1 Παρασχάκης Νίκος VS Ιωαννίδης Παντελεήμων  6-4   6-4  Open Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 2 Σιόρμπας-Τακούλας VS Γκόλτσος-Τσουρέλης  2-6   3-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 16:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Μεσσής Άκης  2-6   6-7  Clubbers Ανδρων 45+
Σάββατο, 18.05.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Ζαχοπούλου Αθανασία VS Μίζιου Ευαγγελια  6-0   6-1  Open Γυναικών
 16:00  Γήπεδο 2 Μεσσής Άκης VS Τσιτούμης Παναγιώτης  6-2   7-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Λυμπερόπουλος Παύλος  6-2   6-4  Clubbers Ανδρών 20-45
Παρασκευή, 17.05.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Γκόλτσος-Σαίτη VS Κολοβού-Ζαβός  0-6   6-1   10-6  Clubbers Μικτά
Πέμπτη, 16.05.2019
 17:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Μελαχροινός Δημήτρης  6-4   6-3  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 2 Μπουραζάνας Κώστας VS Τσιτούμης Παναγιώτης  2-6   3-4   ret  Clubbers Ανδρων 45+
Τετάρτη, 15.05.2019
 19:00  Γήπεδο 1 Παπαδοπουλου-Μανουσάκη VS Σαΐτη-Κολοβού  1-6   2-6  Clubbers Διπλά Γυναικών
Δευτέρα, 13.05.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Σιόρμπας Δημήτρης VS Μπέλτσιος Βασίλης  6-1   0-6   9-11  Clubbers Ανδρών 20-45
Κυριακή, 12.05.2019
 18:30  Γήπεδο 1 Τσολής-Ζαγάρα VS Σωτήρης-Παπαδοπουλου  3-6   6-7  Clubbers Μικτά
 17:00  Γήπεδο 1 Τσολής Ηλίας VS Σωτήρης Γιάννης  6-2   6-4  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:00  Γήπεδο 4 Μελαχροινός Δημήτρης VS Μακροβασίλης Θανάσης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 2 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Τζάτσος Κωνσταντίνος  6-2   6-4  Clubbers Ανδρών 20-45
 10:30  Γήπεδο 1 Κίτση Αθηνά VS Παπαδοπουλου Αγνή  1-6   2-6  Open Γυναικών
Σάββατο, 11.05.2019
 19:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης-Παπαδοπουλου VS Χατζοπούλου-Μόκας  6-1   6-0  Clubbers Μικτά
 18:00  Γήπεδο 2 Σιόρμπας Δημήτρης VS Παρασχάκης Νίκος  2-6   2-6  Open Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Τσολής-Σταμάτης VS Σωτήρης-Λάμπρου  5-7   2-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 15:30  Γήπεδο 1 Ζαγάρα Εύα VS Τσινή Νικολέτα  6-0   6-0  Clubbers Γυναικών
Παρασκευή, 10.05.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Παντελίδου Ελένη  6-3   6-2  Clubbers Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 1 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Μπίμης Κωνσταντίνος  7-6   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:00  Γήπεδο 1 Σιόρμπας Δημήτρης VS Καμηλαράκης Νίκος  6-0   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Σωτήρης Γιάννης VS Φορφόλιας Στέφανος  6-1   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
Πέμπτη, 09.05.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Μόκας-Χατζοπούλου VS Γουμενόπουλος-Τριανταφυλλίδου  6-2   6-1  Clubbers Μικτά
 21:00  Γήπεδο 1 Τσολής Ηλίας VS Μίζιος Αντώνης  6-3   6-4  Open Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης-Λάμπρου VS Πάντζιος-Ναχμούλης  6-0   6-2  Clubbers Διπλά Ανδρών
Τετάρτη, 08.05.2019
 15:00  Γήπεδο 1 Χαρατσής Τάσος VS Σιόρμπας Δημήτρης  6-4   1-6   4-6  Open Ανδρών
Τρίτη, 07.05.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Ιωαννίδης Παντελεήμων VS Τσάμογλου Γεώργιος  6-2   6-2  Open Ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Μιχαλοπούλου-Σιαφαρίκα VS Τσινή-Λαγουδάκη  6-4   1-6   4-6  Clubbers Διπλά Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 2 Τσολής Ηλίας VS Κανιάρης Χαράλαμπος  6-3   2-6   6-2  Open Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 1 Μπουραζάνας Κώστας VS Τσολής Χρήστος  7-5   3-6   10-5  Clubbers Ανδρων 45+
 18:00  Γήπεδο 2 Μεσσής-Τσιτούμης VS Σιόρμπας-Τακούλας  6-4   6-7   6-10  Clubbers Διπλά Ανδρών
 16:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Αντωνίου Γιώργος  6-2   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Μιχάλης Γιάννης  6-4   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
Δευτέρα, 06.05.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Τσολής-Ζαγάρα VS Σερέτη-Μαργινούδης  6-2   6-1  Clubbers Μικτά
 21:00  Γήπεδο 2 Μπίμης Κωνσταντίνος VS Ζιώζας Απόστολος  6-2   2-6   10-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 1 Μεσσής Άκης VS Ευσταθίου Γιάννης  6-0   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
Κυριακή, 05.05.2019
 18:30  Γήπεδο 1 Κουραμάς-Ράπτης VS Βαχλιώτης-Μπέλτσιος  7-5   6-3  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 2 Ζαβός-Κολοβού VS Μιχαλοπούλου-Καμηλαράκης  6-3   6-3  Clubbers Μικτά
 18:00  Γήπεδο 4 Σερέτη-Βαγενά VS Μπουντίνα-Μπακούλα  6-1   6-0  Clubbers Διπλά Γυναικών
Σάββατο, 04.05.2019
 19:00  Γήπεδο 4 Μπέλτσιος Βασίλης VS Μπανούσης Βασίλης  6-3   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 1 Καμηλαράκης-Παζάρας VS Στιβαχτής-Ψαρόμπας  6-3   6-4  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 5 Ντόσας Μπάμπης VS Φορφόλιας Στέφανος  1-6   6-3   12-14  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 4 Παντελίδου Ελένη VS Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα  6-0   7-5  Clubbers Γυναικών
 16:00  Γήπεδο 1 Μεσσής Άκης VS Ιωσηφίδης Παύλος  7-6   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:00  Γήπεδο 2 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Μόκας Ανδρέας  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
Παρασκευή, 03.05.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος-Βαχλιώτης VS Σκρίμπας-Μπανούσης  6-3   5-7   10-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 15:00  Γήπεδο 1 Μεσσής Άκης VS Καλομπάτσιος Κώστας  6-0   6-3  Clubbers Ανδρων 45+
 11:00  Γήπεδο 1 Παρασχάκης Νίκος VS Μπανούσης Βασίλης  6-2   6-3  Open Ανδρών
Πέμπτη, 02.05.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Μπανούσης Βασίλης VS Φορφόλιας Στέφανος  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 2 Κουτρογιάννης-Χρυσικός VS Ναχμούλης-Πάντζιος  2-6   1-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:30  Γήπεδο 1 Παπαδημητρίου-Ντόσας VS Ψαρόμπας-Στιβαχτής  2-6   1-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 16:00  Γήπεδο 1 Τσολής Ηλίας VS Ψαρόμπας Θανάσης  6-0   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Σιόρμπας-Τακούλας VS Πρασσάς-Νούλας  6-3   6-3  Clubbers Διπλά Ανδρών
Τρίτη, 30.04.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Κάβουρα Κατερίνα VS Παπαευθυμίου Μαριακίτα  6-1   6-1  Clubbers Γυναικών
 18:00  Γήπεδο 1 Γκόλτσος-Σαίτη VS Πρασσάς-Γιαννούκα  6-1   6-2  Clubbers Διπλά Ανδρών
 15:00  Γήπεδο 2 Αντωνίου Γιώργος VS Παζάρας Γιάννης  6-1   6-7   10-4  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 1 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Αντωνιάδης Άκης  6-3   7-5  Clubbers Ανδρων 45+
Πέμπτη, 25.04.2019
 15:00  Γήπεδο 1 Γραμματικούλης Ανδρέας VS Φλέγκας Γιώργος  6-2   6-2  Clubbers Ανδρων 45+
 10:30  Γήπεδο 1 Τσουράκη Παναγιώτα VS Ζαχοπούλου Αθανασία  1-6   0-6  Open Γυναικών
 09:00  Γήπεδο 1 Zαχοπούλου Αθανασία VS Αρζουμανίδου Λυδία  6-1   6-1  Open Γυναικών
Τετάρτη, 24.04.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Μεσσής Άκης VS Μαργινούδης Βασίλης  6-0   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 1 Αντωνίου Γιώργος VS Καλομπάτσιος Κώστας  6-1   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:30  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Τσάμογλου Γεώργιος  6-4   0-6   0-6  Open Ανδρών
Τρίτη, 23.04.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Τσινή Νικολέτα VS Νικολοπούλου Βαϊτσα  6-2   6-3  Clubbers Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 4 Παπαδημητρίου-Ντόσας VS Σανίδας-Γκουντούρας  6-2   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Τσολής-Ζαγάρα VS Τζάτσος-Σιαφαρίκα  6-0   6-2  Clubbers Μικτά
 18:30  Γήπεδο 1 Κουραμάς-Ράπτης VS Μιχαλέας-Τσιτόπουλος  6-1   7-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Καραπούλιας Βασίλης  6-4   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Σιόρμπας Δημήτρης VS Στιβαχτής Μπάμπης  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
Δευτέρα, 22.04.2019
 15:30  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Καραγιώργος Γιώργος  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 09:30  Γήπεδο 1 Τσινή-Λαγουδάκη VS Καράνη-Τσουράκη  6-2   7-6  Clubbers Διπλά Γυναικών
Κυριακή, 21.04.2019
 19:00  Γήπεδο 1 Μιχάλης Γιάννης VS Ζαβός Αποστόλης  6-2   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:30  Γήπεδο 4 Μπέλτσιος-Βαχλιώτης VS Καλομπάτσιος-Φορφόλιας  6-2   ret  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Ιωσηφίδης Παύλος  5-7   6-1   10-7  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 5 Τζάτσος-Σανίδας VS Παζάρας-Καμηλαράκης  3-6   2-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
Παρασκευή, 19.04.2019
 21:00  Γήπεδο 5 Καραμπάσης Γιώργος VS Ζιώζας Απόστολος  1-6   6-4   5-10  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 1 Κουτρογιάννης-Χρυσικός VS Τσιούγκος-Παπαγεωργίου  6-0   6-2  Clubbers Διπλά Ανδρών
 19:30  Γήπεδο 1 Κουτρογιάννης Στάθης VS Μπουραζάνας Κώστας  2-6   3-6  Clubbers Ανδρων 45+
 18:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Χρυσικός Βαγγέλης  7-5   6-2  Clubbers Ανδρων 45+
 15:30  Γήπεδο 4 Καμηλαράκης-Παζάρας VS Γρηγορίου-Μόκας  6-1   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 15:00  Γήπεδο 2 Σωτήρης Γιάννης VS Σωτήρης Τσιούγκος  6-0   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 10:00  Γήπεδο 5 Κολυβάκη Μιρέλα VS Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα  6-7   6-2   5-10     Clubbers Γυναικών
Πέμπτη, 18.04.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Τζάτσος-Σανίδας VS Ζαβός-Τράντος  6-1   6-3  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Πρασσάς Λάκης VS Μαγκούτας Γιάννης  6-0   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
Τετάρτη, 17.04.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Καμηλαράκης Νίκος VS Τσέλιγκας Αλέξης  6-1   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Βέλλα Μόνικα  6-3   6-3  Clubbers Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 4 Μόκας Ανδρέας VS Λιάγκας Λευτέρης  7-5   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
Τρίτη, 16.04.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Παπαευθυμίου Μαριακίτα VS Αντωνιάδου Βασιλεία  7-5   6-1  Clubbers Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 2 Νεράντζης Γιώργος VS Ευσταθίου Γιάννης  4-6   4-6  Clubbers Ανδρων 45+
 15:00  Γήπεδο 1 Ντόσας Μπάμπης VS Τσιανάκας Νίκος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
Δευτέρα, 15.04.2019
 21:00  Γήπεδο 5 Μπακούλα-Μπουντίνα VS Πεταλά-Αγραφιώτη  6-4   6-1  Clubbers Διπλά Γυναικών
 16:00  Γήπεδο 1 Ψαρόμπας Θανάσης VS Καρανίκας Νίκος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 4 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Αντωνιάδης Άκης  6-2   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Κυριακή, 14.04.2019
 19:00  Γήπεδο 2 Κουραμάς-Ράπτης VS Καρπούζας-Μόσχος  7-5   6-4  Clubbers Διπλά Ανδρών
 19:00  Γήπεδο 4 Δουδακμάνης Χρήστος VS Τζάτσος Κωνσταντίνος  3-6   4-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 1 Τσουρέλης-Γκόλτσος VS Καρανίκας-Τσιλίκης  6-0   6-0  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 2 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Κοντός Αχιλλέας  6-3   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 5 Σκρίμπας Γεώργιος VS Φορφόλιας Στέφανος  2-6   5-7  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 1 Μπανούσης-Μανουσάκη VS Ζαβός-Κολοβού  2-6   1-6  Clubbers Μικτά
 18:00  Γήπεδο 4 Μελαχροινός Δημήτρης VS Νούλας Κώστας  6-0   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
 16:30  Γήπεδο 4 Σανίδας Αστέριος VS Μπίμης Κωνσταντίνος  3-6   4-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:30  Γήπεδο 5 Ξηρομερίτης-Αναστόπουλος VS Τσουρέλης-Γκόλτσος  0-6   0-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 16:30  Γήπεδο 2 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Σουλιώτης Λάμπρος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:30  Γήπεδο 1 Ζαβός Αποστόλης VS Γρηγορίου Κωνσταντίνος  6-2   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 5 Παντελίδου Ελένη VS Κομψαρά Σοφία  6-1   6-2  Clubbers Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 1 Κίτση Μάνια VS Παπαδοπουλου Αγνή  3-6   5-7  Open Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 2 Κίτση Αθηνά VS Λαγουδάκη Τζίνα  6-0   6-0  Open Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 4 Μίζιου Ευαγγελια VS Μακρή Βικτώρια  6-0   6-0  Open Γυναικών
 12:30  Γήπεδο 1 Ζαγάρα Εύα VS Σερέτη Ζωή  6-1   6-0  Clubbers Γυναικών
 12:30  Γήπεδο 2 Αντωνιάδης Άκης VS Κατσιλέρος Γιώργος  6-0   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 11:00  Γήπεδο 2 Πρασσάς-Νούλας VS Μίχης-Λύτρας  6-2   6-0  Clubbers Διπλά Ανδρών
 11:00  Γήπεδο 4 Ιωαννίδης Παντελεήμων VS Μπόζας Γιώργος  6-2   6-4  Open Ανδρών
 11:00  Γήπεδο 1 Τσολής-Ζαγάρα VS Σπανός-Βαγενά  6-2   6-1  Clubbers Μικτά
Σάββατο, 13.04.2019
 18:00  Γήπεδο 2 Σωτήρης-Λάμπρου VS Φωτίου-Τάτσης  6-0   6-0  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Καλομπάτσιος Κώστας VS Τσίτσιας Δημήτρης  6-2   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 2 Σωτήρης-Παπαδοπουλου VS Λαγουδάκη-Μακρής  6-1   6-1  Clubbers Μικτά
 17:00  Γήπεδο 5 Πρασσάς-Γιαννούκα VS Φριέντ-Τριανταφυλλίδη  6-4   4-2   ret  Clubbers Μικτά
 16:00  Γήπεδο 4 Αντωνιάδης Άκης VS Μίχης Δημήτρης  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:30  Γήπεδο 2 Μπαλάφας Παύλος VS Μιχάλης Γιάννης  6-0   6-0  Open Ανδρών
 15:30  Γήπεδο 1 Καμηλαράκης-Μιχαλοπούλου VS Τάλιος-Τζήκα  6-0   6-0  Clubbers Μικτά
 15:00  Γήπεδο 5 Βέλλα Μόνικα VS Μανουσάκη Αργυρώ  6-2   6-4  Clubbers Γυναικών
 14:30  Γήπεδο 4 Μπέλτσιος Βασίλης VS Γερονικολός Γιώργος  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 14:00  Γήπεδο 2 Παπαδοπουλου Αγνή VS Τούλα Κων/να  6-1   6-1  Open Γυναικών
 12:30  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Τζήκα Χριστίνα  6-3   6-2  Clubbers Γυναικών
 12:00  Γήπεδο 2 Μαργινούδης Βασίλης VS Καλέσης Αλέξανδρος  6-1   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
Πέμπτη, 11.04.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Μιχάλης Γιάννης VS Γκουγκουλιάς Τάσος  6-3   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 2 Μιναρετζής Δημήτρης VS Λιάγκας Λευτέρης  0-6   0-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 5 Φορφόλιας-Καλομπάτσιος VS Καραμήτρος-Τσιόπας  6-2   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Σκρίμπας Γεώργιος VS Μπέλτσιος Βασίλης  2-6   0-6  Open Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Καμηλαράκης Νίκος VS Παπαδημητρούλας Στέλιος  7-5   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:30  Γήπεδο 1 Φορφόλιας Στέφανος VS Αγραφιώτης Ηλίας  6-1   6-4  Clubbers Ανδρων 45+
 15:00  Γήπεδο 2 Σιδεράκος Αλέξανδρος VS Πρεβεζάνος Ηλίας  6-0   6-0  Open Ανδρών
Τετάρτη, 10.04.2019
 10:00  Γήπεδο 1 Τάλιος-Τζήκα VS Κολυβάκη-Γρηγορίου  7-6   6-1  Clubbers Μικτά
Τρίτη, 09.04.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Μπόζας Γιώργος VS Γκούντας Κώστας  3-6   6-4   10-4  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 2 Σιόρμπας Δημήτρης VS Στεργιόπουλος Γιάννης  6-0   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 5 Μπανούσης Βασίλης VS Καφαντάρης Απόστολος  6-0   6-0  Open Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 1 Τσολής Ηλίας VS Τσιακάρας Ντίνος  6-0   6-0  Open Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 2 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Σαίτης Δημήτρης  6-0   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Δευτέρα, 08.04.2019
 16:30  Γήπεδο 1 Τσιακάρας Ντίνος VS Ιωσηφίδης Παύλος  1-6   1-6  Clubbers Ανδρων 45+
 15:00  Γήπεδο 1 Μόκας Ανδρέας VS Ναχμούλης Πέπος   7-6   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Τσιμόπουλος Γεώργιος VS Καραγιώργος Γιώργος  5-7   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
Κυριακή, 07.04.2019
 20:00  Γήπεδο 5 Μπέλτσιος Βασίλης VS Φωτίου Βασίλης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 20:00  Γήπεδο 1 Αγραφιώτης-Chirila VS Ζαβός-Τράντος  2-6   6-7  Clubbers Διπλά Ανδρών
 20:00  Γήπεδο 4 Κανιάρης Χαράλαμπος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-0   6-1  Open Ανδρών
 19:30  Γήπεδο 2 Αποστολίδης-Αποστολίδης VS Γκουντούρας-Σανίδας  3-6   5-7  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:30  Γήπεδο 5 Μπουραζάνας-Διαμαντής VS Παπαθανασίου-Παληγιάννης  6-1   6-0  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:30  Γήπεδο 4 Ψαρόμπας-Στιβαχτής VS Αθανασίου-Καφαντάρης  6-0   6-0  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 2 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Γκουντούρας Γιώργος  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:30  Γήπεδο 1 Μπαλάφας Παύλος VS Βλάχος Χρήστος  6-0   6-0  Open Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 4 Πετσούλας Γιάννης VS Γερονικολός Γιώργος  6-1   6-2  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 5 Μπανούσης-Μανουσάκη VS Σανίδας-Πετλιάκοβα  6-2   6-1  Clubbers Μικτά
 16:30  Γήπεδο 1 Στιβαχτής Θανάσης VS Πρασσάς Λάκης  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:30  Γήπεδο 2 Ψαρόμπας Θανάσης VS Σπανός Κώστας  6-3   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 5 Νεράντζης Γιώργος VS Ζαβός Αποστόλης  6-1   6-4  Clubbers Ανδρων 45+
 15:00  Γήπεδο 4 Λαγουδάκη Τζίνα VS Μακρή Φιόνα  6-0   6-2  Open Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 1 Μήτσιου-Κομψαρά VS Νούλας-Κάβουρα  7-5   7-6  Clubbers Μικτά
 13:00  Γήπεδο 4 Κάβουρα Κατερίνα VS Θεοδώρου Κική  6-3   6-2  Clubbers Γυναικών
 13:00  Γήπεδο 5 Αδαμοπούλου Κων/να VS Νικολοπούλου Βαϊτσα  1-6   2-6  Clubbers Γυναικών
 13:00  Γήπεδο 1 Κίτση Αθηνά VS Ζολώτα Σοφία  6-0   6-0  Open Γυναικών
 13:00  Γήπεδο 2 Κίτση Μάνια VS Γεωργούλα Μαρία  6-2   6-1  Open Γυναικών
 11:00  Γήπεδο 1 Παπαδημητρούλας-Καραπέτσας VS Τσιτόπουλος-Μιχαλέας  5-7   2-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 10:00  Γήπεδο 2 Μόκας-Χατζοπούλου VS Μαγκούτας-Μαγκούτα  6-2   6-2  Clubbers Μικτά
 10:00  Γήπεδο 4 Τσουράκη Παναγιώτα VS Νούλα Χριστινα  4-6   6-1   6-3  Open Γυναικών
Σάββατο, 06.04.2019
 17:00  Γήπεδο 2 Παπαδοπούλου-Μανουσάκη VS Τζήκα-Κάβουρα  6-1   6-1  Clubbers Διπλά Γυναικών
 17:00  Γήπεδο 1 Καρανίκας Νίκος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:00  Γήπεδο 5 Αγορογιάννης Αστέρης VS Μπανούσης Βασίλης  1-6   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:30  Γήπεδο 4 Δουδακμάνης Χρήστος VS Ντόσας Μπάμπης  6-4   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:30  Γήπεδο 2 Μανουσάκη Αργυρώ VS Βαγενά Γκέλλυ  6-4   4-6   10-6  Clubbers Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 1 Ιωσηφίδης Παύλος VS Σταμάτης Θάνος  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
Παρασκευή, 05.04.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Καφαντάρης-Αθανασίου VS Γουμενόπουλος-Νούλας  6-2   2-6   10-4  Clubbers Διπλά Ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Μπατζιώλας Αναστάσης VS Παπανίκος Βασίλης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 4 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Παπαδημητρίου Δημήτρης  3-6   2-6  Open Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα-Μιχαλοπούλου VS Θεοδώρου-Βέλλα  6-1   6-3  Clubbers Διπλά Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 1 Μεσσής Άκης VS Πασχούδης Πάρης  6-3   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Τσιόπας Γιάννης  6-2   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 10:00  Γήπεδο 1 Γρηγορίου Κωνσταντίνος VS Τάλιος Διονύσης  6-4   7-6  Clubbers Ανδρών 20-45
Πέμπτη, 04.04.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Τσολής Ηλίας VS Μήτσιου ΑΘανάσιος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 5 Βέλλα Μόνικα VS Καράνη Μαρία  6-1   6-1  Clubbers Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 4 Μπουραζάνας Κώστας VS Μίχος Παναγιώτης  6-0   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
 21:00  Γήπεδο 2 Λαγουδάκη-Μακρής VS Αλειφτήρας-Νικολοπούλου  6-2   6-3  Clubbers Μικτά
 17:00  Γήπεδο 1 Τσιακάρας Ντίνος VS Λιούλος Θεόδωρος  6-3   6-7   10-3  Clubbers Ανδρων 45+
 15:00  Γήπεδο 1 Μιχάλης Γιάννης VS Τσιλίκης Κώστας  6-0   ret  Open Ανδρών
Τετάρτη, 03.04.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Αντωνιάδου Βασιλεία VS Τριανταφυλλίδου Νανά  6-4   6-4  Clubbers Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 1 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Τσολάκος Αθανάσιος  6-3   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 5 Κοντός Αχιλλέας VS Κουτσόπουλος Ευριπίδης  7-5   7-5  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:00  Γήπεδο 1 Καραπούλιας Βασίλης VS Κωσταντίνου Γιώργος  7-6   7-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Καρανίκας Νίκος  6-4   2-6   11-9  Clubbers Ανδρων 45+
 15:00  Γήπεδο 2 Τσολής Χρήστος VS Τσέλιγκας Αλέξης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
Τρίτη, 02.04.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Κουτρογιάννης Στάθης VS Ζησιάδης Γιάννης  6-1   6-2  Clubbers Ανδρων 45+
 21:00  Γήπεδο 2 Αθανασίου Χρήστος VS Χρυσικός Βαγγέλης  0-6   2-6  Clubbers Ανδρων 45+
 21:00  Γήπεδο 5 Μαργινούδης-Σερέτη VS Μιναρετζής-Κασιδούλη  6-1   6-1  Clubbers Μικτά
 21:00  Γήπεδο 4 Παπαδημητρούλας-Καραπέτσας VS Γκαρσίδης-Χατσιόπουλος  6-1   3-6   10-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 1 Γερονικολός Γιώργος VS Συμεωνίδης Κώστας  6-2   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Τσίτσιας Δημήτρης VS Μακρής Θάνος  6-2   6-2  Clubbers Ανδρων 45+
 14:30  Γήπεδο 4 Τσολής Ηλίας VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
Δευτέρα, 01.04.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Σταυριανός Κώστας VS Κατσιλέρος Γιώργος  7-5   2-6   7-10  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 1 Πρασσάς Λάκης VS Φυσίκας Θάνος  6-4   7-5  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Παπαδημητρούλας Στέλιος  6-2   0-6   7-10  Clubbers Ανδρών 20-45
Κυριακή, 31.03.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Ζαβός Αποστόλης VS Τάτσης Γιάννης  6-1   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
 20:00  Γήπεδο 5 Φορφόλιας Στέφανος VS Ξανθόπουλος μπάμπης  6-0   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 19:00  Γήπεδο 2 Καραμπάσης Γιώργος VS Μπούκας Στέλιος  6-4   4-6   10-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:00  Γήπεδο 4 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Καραγιώργος Γιώργος  4-6   6-4   5-10  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:30  Γήπεδο 5 Πετσούλας Γιάννης VS Γκαρσίδης Κώστας  6-0   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 18:00  Γήπεδο 1 Δουδακμάνης Χρήστος VS Ρουπακιάς Γεώργιος  6-1   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:00  Γήπεδο 5 Βέλλα-Θεοδώρου VS Τριανταφυλλίδου-Αντωνιάδου  6-2   6-1  Clubbers Διπλά Γυναικών
 17:00  Γήπεδο 2 Μίζιου Ευαγγελια VS Κουμουνδούρου Μαριαλένα  6-2   6-1  Open Γυναικών
 17:00  Γήπεδο 4 Σπανός-Μαργινούδης VS Πετσούλας-Μπουραζάνας  6-1   4-6   3-10  Clubbers Διπλά Ανδρών
 16:00  Γήπεδο 1 Καφαντάρης Απόστολος VS Λιάγκας Λευτέρης  0-6   2-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:30  Γήπεδο 4 Μακρή Βικτώρια VS Βασιλοπούλου Σοφία  6-0   6-0  Open Γυναικών
 12:30  Γήπεδο 5 Τσάμογλου Αγνωστο VS Συμεωνίδης Κώστας  6-0   6-0  Open Ανδρών
 12:30  Γήπεδο 2 Γκούντας Κώστας VS Κλεισιάρης Δημήτρης  6-2   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 11:00  Γήπεδο 5 Ψαρόμπας Θανάσης VS Chirila Lucian  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 11:00  Γήπεδο 2 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Τσιανάκας Νίκος  2-6   3-6  Clubbers Ανδρων 45+
 11:00  Γήπεδο 1 Κασιδούλη Μαρία VS Κομψαρά Σοφία  1-6   2-6  Clubbers Γυναικών
Σάββατο, 30.03.2019
 19:30  Γήπεδο 5 Τσολάκος Αθανάσιος VS Τοσιούδης θέμης  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:30  Γήπεδο 4 Γκουντούρας Γιώργος VS Σπανοθύμιος Θοδωρής  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:00  Γήπεδο 2 Τσολής Χρήστος VS Μπανούσης Βασίλης  2-6   5-7  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:00  Γήπεδο 1 Μπακούλα Ελένη VS Κολυβάκη Μιρέλα  0-6   0-6  Clubbers Γυναικών
 18:00  Γήπεδο 4 Κοντός Αχιλλέας VS Κυριακάκης Φιλάρετος  6-3   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 5 Παπαγεωργίου Κυριάκος VS Γκαρσίδης Κώστας  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:30  Γήπεδο 2 Θεοδώρου Κική VS Γκονέλα Κατερίνα  6-0   6-0  Clubbers Γυναικών
 17:30  Γήπεδο 1 Τσιμόπουλος Γεώργιος VS Βλαχοδήμος Αντώνης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:00  Γήπεδο 1 Καρανίκας Νίκος VS Χαδουλός Χρήστος  6-1   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:00  Γήπεδο 2 Τζήκα Χριστίνα VS Μπουτίνα Νικολέτα  6-0   6-0  Clubbers Γυναικών
 12:30  Γήπεδο 1 Λουκάς Πάνος VS Κωσταντίνου Γιώργος  2-6   4-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 12:00  Γήπεδο 2 Μόκας Ανδρέας VS Κατσαντώνης Φώτης  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 11:00  Γήπεδο 1 Γερονικολός Γιώργος VS Χατσιόπουλος Θοδωρής  6-3   6-4  Clubbers Ανδρων 45+
Παρασκευή, 29.03.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Παναγούλης Βασίλης VS Σαίτης Δημήτρης  0-6   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 2 Καραπούλιας Βασίλης VS Χαλκιάς Κώστας  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 20:00  Γήπεδο 1 Νούλας Κώστας VS Τσιούγκος Σωτήρης  1-6   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 4 Γραμματικούλης Ανδρέας VS Αντωνιάδης Άκης  4-6   3-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 14:30  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Ξηρομερίτης Μάριος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
Πέμπτη, 28.03.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Μίχης Δημήτρης VS Τακούλας Μάκης  1-6   6-4   10-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 1 Φλέγκας Γιώργος VS Καλέσης Αλέξανδρος  0-6   2-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 2 Τσινή Νικολέτα VS Στανγκάτσιου Μπλιάνκα  6-4   6-4  Clubbers Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 5 Μπανούσης-Σκρίμπας VS Γραμματικούλης-Συμεωνίδης  6-1   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 16:30  Γήπεδο 1 Τσέλιγκας Αλέξης VS Δουλκιάρογλου Κοσμάς  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Τσίτσιας Δημήτρης VS Πασχούδης Πάρης  5-7   3-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 14:30  Γήπεδο 4 Σταμάτης Θάνος VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-0   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Τετάρτη, 27.03.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Αντωνίου Γιώργος VS Αλειφτήρας Σωκράτης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 2 Ντόσας Μπάμπης VS Ζιούνας Ανδρέας  6-3   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 5 Μπίμης Κωνσταντίνος VS Καρπούζας Χάρης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:00  Γήπεδο 1 Σανίδας Αστέριος VS Γκουγκουλιάς Τάσος  2-6   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
Τρίτη, 26.03.2019
 18:00  Γήπεδο 1 Πρεβεζάνος Ηλίας VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-0   6-0  Open Ανδρών
 15:00  Γήπεδο 2 Μπόζας Γιώργος VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  1-6   6-4   13-11  Open Ανδρών
 11:00  Γήπεδο 1 Μπόζας Γιώργος VS Πρεβεζάνος Ηλίας  3-6   6-2   10-5  Clubbers Ανδρών 20-45
Δευτέρα, 25.03.2019
 19:00  Γήπεδο 5 Παζάρας Γιάννης VS Λαγαρίας Θωμάς  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 1 Φορφόλιας Στέφανος VS Καραπέτσας Θανάσης  7-5   4-6   10-8  Clubbers Ανδρών 20-45
Κυριακή, 24.03.2019
 18:00  Γήπεδο 4 Κόγιος Βασίλης VS Μήτσιου ΑΘανάσιος  1-6   3-6  Clubbers Ανδρών 20-45
Χορηγοί - Υποστηρικτές