Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club

5ο Play on Clay 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑΜΠΛΟΠΡΟΚΗΡΥΞΗΕΓΓΡΑΦΗΔΗΛΩΣΕΙΣ



Clubbers Ανδρών 20-45 | Clubbers Ανδρων 45+ | Clubbers Γυναικών | Clubbers Διπλά Ανδρών | Clubbers Διπλά Γυναικών | Clubbers Μικτά | Open Ανδρών | Open Γυναικών |

Clubbers Ανδρών 20-45

Untitled Document
  Tennislife Club Clubbers Mens 20-45 5o Play on Clay 2019
Rank 128 64 32 16 8 4 2
A/A Ονοματεπώνυμο
1 Τσολής Ηλίας (1)
2 bye Τσολής
3 Γκαρσίδης Κώστας Παπαγεωργίου 6-1 6-1 Τσολής 6-0 6-0
4 Παπαγεωργίου Κυριάκος   Τσολής 6-0, 6-0
5 Κόγιος Βασίλειος  
6 Μήτσιου Αθανάσιος Μήτσιου 1-6 3-6 Μήτσιου 6-3 6-3  
7 Τοσιούδης Ευθύμιος Τσολάκος 6-1 6-2    
8 Τσολάκος Αθανάσιος    
9 bye    
10 Γουμενόπουλος Γιώργος Γουμενόπουλος    
11 Καρανίκας Νίκος Καρανίκας 6-1 6-0 Καρανίκας 6-0, 6-0    
12 Χαδουλός Χρήστος    
13 Ψαρόμπας  Αθανάσιος    
14 Chirila Lucian Ψαρόμπας 6-1 6-1 Ψαρόμπας 6-3, 6-2    
15 bye Σπανός Κώστας  
16 Σπανός Κώστας (13)  
17 Καλομπάτσιος Κ. (9)  
18 bye Καλομπάτσιος  
19 Αλειφτήρας Σωκράτης Αντωνίου  6-1 6-1      
20 Αντωνίου Γεώργιος    
21 Λαγαρίας Θωμάς      
22 Παζάρας Ιωάννης Παζάρας 6-0 6-0      
23 Σιόρμπας Βασίλης Σιόρμπας      
24 bye      
25 Χαλκιάς Κωνσταντίνος      
26 Καραπούλιας Βασίλειος Καραπούλιας 6-0 6-0      
27 Κωνσταντίνου Γεώργιος Κωνσταντίνου 2-6 4-6 Καραπούλιας 7-6 7-6      
28 Λουκάς Παναγιώτης      
29 Νούλας Κων/νος    
30 Τσούνγκος Σωτήρης Τσιούγκος 1-6 1-6    
31 bye Σωτήρης  
32 Σωτήρης Γιάννης (6)  
33 Μεσσής Ακης (3)  
34 bye Μεσσής  
35 Τσίτσιας Δημήτρης Πασχούδης 5-7 3-6 Μεσσής 6-3 6-0  
36 Πασχούδης Πάρης    
37 bye      
38 Μαργινούδης Βασίλης Μαργινούδης      
39 Φλένγκας Γεώργιος Φλένγκας 0-6 2-6      
40 Καλέσης Αλέξανδρος    
41 Γκούντας Κων/νος      
42 Κλεισιάρης Δημήτρης Γκούντας 6-2 6-1        
43 Μπόζας Γεώργιος Μπόζας 3-6 6-2 10-5 Μπόζας 3-6 6-4 10-4        
44 Πρεβεζάνος Ηλίας        
45 Σταμάτης Αθανάσιος      
46 Τριανταφύλλου Κων/νος Σταμάτης 6-0, 6-1 Ιωσηφίδης 6-1, 6-2      
47 bye Ιωσηφίδης    
48 Ιωσηφίδης Παύλος (14)    
49 Μιχάλης Γιάννης (10)    
50 bye Μιχάλης    
51 Σανίδας Αστέριος Σανίδας 2-6 1-6        
52 Γκουγκουλιάς Αθανάσιος      
53 Γρηγορίου Κώστας        
54 Ταλιός Διονύσιος Γρηγορίου 6-0, 6-0        
55 Ζαβός Απόστολος Ζαβός        
56 bye      
57 Γραμματικούλης Ανδρέας    
58 Αντωνιάδης Γαβριήλ Αντωνιάδης 4-6 3-6      
59 Τακούλας Θωμάς Μίχης 1-6 6-4 10-6    
60 Μίχης Δημήτρης    
61 Παναγούλης Βασίλης    
62 Σαίτης Δημήτριος Σαίτης 0-6 1-6 Τσιτούμης 6-0 6-1  
63 bye Τσιτούμης  
64 Τσιτούμης Παναγ. (7)   Champion  
65 Σιόρμπας Δημήτρης (5)   2019  
66 bye Σιόρμπας Δ.  
67 Στεργιόπουλος Ιωάννης Στεργιόπουλος w.o. Σιόρμπας 6-0 6-2  
68 Φακίτσας Αστέριος    
69 Στιβαχτής Χαράλαμπος    
70 bye Στιβαχτής Στιβαχτής 6-1 6-2    
71 Πρασσάς Βασίλειος Πρασσάς 6-4 7-5      
72 Φυσίκας Θάνος    
73 Παπανίκος Βασίλης      
74 Μπατζιόλας Αθανάσιος Μπατζιόλας 6-1,6-1        
75 Δουλκιάρογλου Κοσμάς Τσέλνιγκας 6-0 6-0        
76 Τσέλνιγκας Αλέξανδρος        
77 Ευσταθίου Ιωάννης      
78 Παπαδημητρούλας Στέλιος Παπαδημητρούλας 6-2 0-6 7-10        
79 bye Καμηλαράκης    
80 Καμηλαράκης Ν. (12)    
81 Σκρίμπας Γιώργος (15)    
82 bye Σκρίμπας    
83 Φορφόλιας Στέφανος Φορφόλιας 7-5 4-6 10-8        
84 Καραπέτσας Αθανάσιος      
85 Μπανούσης Βασίλιεος        
86 Τσολής Χρήστος Μπανούσης 2-6 5-7 Μπανούσης 6-1, 6-1        
87 Αγορογιάννης Αστέριος Αγορογιάννης        
88 bye      
89 Τσιτόπουλος Χρήστος    
90 Καραγιώργος Γιώργος Καραγιώργος 4-6 6-4 5-10      
91 Βλαχοδήμος Αντώνης Τσιμόπουλος 6-1 6-1 Καραγιώργος 5-7 1-6      
92 Τσιμόπουλος Γιώργος      
93 Γερονικολός Γιώργος    
94 Συμεωνίδης Κων/νος Γερονικολός 6-2 6-3    
95 bye Μπέλτσιος  
96 Μπέλτσιος Βασίλης (4)  
97 Τζάτσος Κωνσταντ. (8)  
98 bye Τζάτσος  
99 Γκουντούρας Γεώργιος Γκουντούρας 6-0 6-0 Τζάτσος 6-1 6-1  
100 Σπανοθύμιος Θεόδωρος    
101 Δουδακμάνης Χρήστος      
102 Ρουπακιάς Γεώργιος Δουδακμάνης 6-1 6-0 Δουδακμάνης 6-4 6-3      
103 Ζιούνας Ανδρέας Ντόσας 6-3 6-2      
104 Ντόσας Μπάμπης    
105 bye    
106 Ζιώζιας Απόστολος Ζιώζιας      
107 Μπούκας Στέλιος Καραμπάσης 6-4 4-6 10-6      
108 Καραμπάσης Γιώργος      
109 Μπίμης Κων/νος    
110 Καρπούζας Χαράλαμπος Μπίμης 6-1 6-1      
111 bye Σανίδας  
112 Σανίδας Αστέριος Jr (11)  
113 Ναχμούλης Πέπος (16)  
114 bye Ναχμούλης  
115 Μόκας Ανδρέας Μόκας 6-0 6-0 Μόκας 7-6 6-3    
116 Κατσαντώνης Φώτης    
117 bye    
118 Μιναρετζής Δημήτρης Μιναρετζής    
119 Καφαντάρης Απόστολος Λιάγκας 0-6 2-6    
120 Λιάγκας Λευτέρης  
121 Κοντός Αχιλλέας  
122 Κυριακάκης Φιλάρετος Κοντός 6-3 6-3    
123 Κουτσιόπουλος Ευρυπίδης Κουτσιόπουλος Κοντός 7-5 7-5  
124 bye  
125 Κουτσοσταύρος Νικόλαος  
126 Σουλιώτης Λάμπρος    
127 bye Λυμπερόπουλος
128 Λυμπερόπουλος Π (2)
Seeds
1 Τσολής Ηλίας
2 Λυμπερόπουλος Π.
3 Μεσσής Άκης
4 Μπέλτσιος Βασίλης
5 Σιόρμπας Δημήτρης
6 Σωτήρης Ιωάννης
7 Τσιτούμης Παναγιώτης
8 Τζάτσος Κων/νος
9 Καλομπάτσιος Κων/νος
10 Μιχάλης Γιάννης
11 Σανίδας Αστέριος Jr
12 Καμηλαράκης Νικόλαος
13 Σπανός Κώστας
14 Ιωσηφίδης Παύλος
15 Σκρίμπας Γεώργιος
16 Ναχμούλης Πέπος
Χορηγοί - Υποστηρικτές