Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club

2ο Εσωτερικό Τουρνουά 2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝΠΡΟΚΗΡΥΞΗ



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Σάββατο, 15.06.2019
 09:00  Γήπεδο 1 Κουτσίκου Μαρία VS Καρανίκα Βίκη  4-2   2-4   4-0   4-1  Μονά γυναικών
 09:00  Γήπεδο 2 Κολτσίδα Ελένη VS παπαευθυμίου Χρύσα  1-4   4-2   5-3   4-1  Μονά γυναικών
Παρασκευή, 14.06.2019
 21:30  Γήπεδο 2 Κολυβάκη Μιρέλα VS Κουτσίκου Μαρία  4-1   4-1   2-4   5-4  Μονά γυναικών
 21:30  Γήπεδο 1 Καρυώτης Νίκος VS Σπανοθύμιος Θοδωρής  4-2   4-1   4-2  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 5 Αλεξάνδρα Πάτρα VS Τριανταφυλλίδου Νανά  1-4   0-4   0-4  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 4 Παπαβασιλείου Ιορδάνης VS Καρακαξάς άκης  5-4   2-4   4-2   2-4   4-1  Μονά ανδρών
 20:00  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Τσινή Νικολέτα  4-1   4-1   3-5   4-0  Μονά γυναικών masters
 19:00  Γήπεδο 1 Φαντάνα Μαρία VS Μπουτίνα Νικολέτα  4-0   4-1   4-0  Μονά γυναικών
Πέμπτη, 13.06.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Καφαντάρης Απόστολος VS Φωτίου Βασίλης  0-4   3-5   2-4  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 4 Λιούρα Κατερίνα VS Κολτσίδα Ελένη  4-0   2-4   4-1   4-2  Μονά γυναικών
 10:00  Γήπεδο 5 Πλιάκα Μαρία VS Χατζοπούλου Σέβη  4-5   4-1   4-2   2-4   2-4  Μονά γυναικών
Τετάρτη, 12.06.2019
 22:00  Γήπεδο 3 Αλεξάνδρα Πάτρα VS Κασιδούλη Μαρία  0-4   1-4   1-4  Μονά γυναικών
 21:30  Γήπεδο 2 Χατζοπούλου Σέβη VS μαγδα παπαθανασιου  4-0   4-1   4-0  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 4 Καφαντάρης Απόστολος VS Μανάκης Γιώργος  5-4   4-1   5-3  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 5 Ντόλα Κατερίνα VS Θεοχάρη Μαρθα  5-3   4-1   4-0  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 1 Φαντάνα Μαρία VS Κομψαρά Σοφία  5-3   2-4   4-5   4-5  Μονά γυναικών
 11:00  Γήπεδο 1 Πλιάκα Μαρία VS Παπαγιάννη Ειρήνη  3-5   4-0   4-2   5-4  Μονά γυναικών
Τρίτη, 11.06.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Τασιάς Κώστας VS Κατσιούρας Νίκος  5-3   4-0   4-2  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 4 Σερέτη Ζωή VS Σιαφαρίκα Αριστέα  1-4   1-4   2-4  Μονά γυναικών masters
 21:00  Γήπεδο 5 Βαγενά Γκέλλυ VS Μαρογιάννη Ευαγγελία  4-1   4-0   4-2  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 3 Μίχης Δημήτρης VS Παπαβασιλείου Ιορδάνης  4-0   4-0   4-1  Μονά ανδρών
 10:30  Γήπεδο 4 Μανουσάκη Αργυρώ VS Τσινή Νικολέτα  4-2   1-4   4-2   4-5   2-4  Μονά γυναικών masters
 09:00  Γήπεδο 5 Δερβένη Άννα VS Πασσιά Έυα  5-4   4-1   4-0  Μονά γυναικών
Δευτέρα, 10.06.2019
 21:00  Γήπεδο 5 Ντόλα Κατερίνα VS Πασσιά Έυα  1-4   2-4   4-5  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 4 μαγδα παπαθανασιου VS Πλιάκα Μαρία  3-5   1-4   0-4  Μονά γυναικών
 21:00  Γήπεδο 2 Γκουγκουλιάς Τάσος VS Μόκας Ανδρέας  0-4   0-4   3-5  Μονά ανδρών masters
 09:00  Γήπεδο 1 Δερβένη Άννα VS Μητούλη Έφη  5-4   4-1   4-0  Μονά γυναικών
Κυριακή, 09.06.2019
 20:30  Γήπεδο 1 Αναστασίου Ακης VS Βλαχοδήμος Αντώνης  4-1   2-4   4-2   4-1  Μονά ανδρών
 20:30  Γήπεδο 5 Γιαννέκας Μηνάς VS Κουκουτιμπας Λευτέρης  4-0   4-5   4-1   4-2  Μονά ανδρών
 20:00  Γήπεδο 2 Φωτίου Βασίλης VS Μπαρμούζας Βασίλειος  4-1   5-4   4-2  Μονά ανδρών
 20:00  Γήπεδο 4 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Μόλας Λευτέρης  3-5   4-1   4-2   2-4   3-5  Μονά ανδρών
 19:00  Γήπεδο 1 Τσινή Νικολέτα VS Σερέτη Ζωή  2-4   2-4   5-3   2-4  Μονά γυναικών masters
 19:00  Γήπεδο 5 Βαγενά Γκέλλυ VS Φαντάνα Μαρία  4-1   2-4   2-4   4-2   4-2  Μονά γυναικών
 18:30  Γήπεδο 2 Καρακαξάς άκης VS Ακριβος Χρήστος  2-4   0-4   1-4  Μονά ανδρών
Σάββατο, 08.06.2019
 19:30  Γήπεδο 5 Δημητρίου Γιώργος VS Βλαχοδήμος Αντώνης  2-4   2-4   1-4  Μονά ανδρών
 19:30  Γήπεδο 3 Κομψαρά Σοφία VS Μαρογιάννη Ευαγγελία  4-2   4-1   4-0  Μονά γυναικών
 19:30  Γήπεδο 4 Τζήκα Χριστίνα VS Κάβουρα Κατερίνα  4-5   4-5   2-4  Μονά γυναικών masters
 19:30  Γήπεδο 1 Πασχούδης Πάρης VS Τσιτόπουλος Χρήστος  4-1   4-1   4-1  Μονά ανδρών masters
 18:00  Γήπεδο 5 Αθανασίου Χρήστος VS Ραχούτης Γιώργος  5-3   1-4   4-5   0-4  Μονά ανδρών
 18:00  Γήπεδο 4 Κασιδούλη Μαρία VS Τριανταφυλλίδου Νανά  5-3   5-4   4-0  Μονά γυναικών
 18:00  Γήπεδο 2 Αντωνιάδου Βασιλεία VS παπαευθυμίου Χρύσα  4-3   4-1   4-0  Μονά γυναικών
 18:00  Γήπεδο 1 Γαρουφαλιάς Γιώργος VS Λύτρας Γιάννης  1-4   0-4   2-4  Μονά ανδρών
 09:00  Γήπεδο 1 Κολυβάκη Μιρέλα VS Καρανίκα Βίκη  4-0   0-4   1-4   4-0   4-1  Μονά γυναικών
 09:00  Γήπεδο 2 Γρηγορίου Κωνσταντίνος VS Λύτρας Γιάννης  5-3   4-2   1-4   1-4   1-4  Μονά ανδρών
Παρασκευή, 07.06.2019
 21:30  Γήπεδο 1 Παπαθανασίου Ανδρέας VS Κουκουτιμπας Λευτέρης  4-1   1-4   4-5   4-0   4-2  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 2 Τασιάς Κώστας VS Γουμενόπουλος Γιώργος  4-2   5-3   1-4   4-2  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 4 Μίχης Δημήτρης VS Καρακαξάς άκης  4-0   5-3   4-0  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 5 Κάβουρα Κατερίνα VS Σιαφαρίκα Αριστέα  0-4   4-2   2-4   1-4  Μονά γυναικών masters
 19:00  Γήπεδο 1 Λιούρα Κατερίνα VS παπαευθυμίου Χρύσα  4-5   4-0   4-0   4-1  Μονά γυναικών
 17:00  Γήπεδο 1 Κουτσίκου Μαρία VS Πεταλά Ελισάβετ  4-1   4-2   2-4   4-0  Μονά γυναικών
Πέμπτη, 06.06.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Μιναρετζής Δημήτρης VS Μαρκούλης Βασίλης  4-1   0-4   0-4   3-5  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Ραχούτης Γιώργος VS Χρήστος Παπαστεργίου  5-3.   2-4   4-1   4-5   4-1  Μονά ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Παπαθανασίου Ανδρέας VS Γιαννέκας Μηνάς  1-4   4-2   4-0   2-4   4-0  Μονά ανδρών
 11:00  Γήπεδο 2 Χατζοπούλου Σέβη VS Παπαγιάννη Ειρήνη  4-2   2-4   5-4   3-5   5-4  Μονά γυναικών
 09:30  Γήπεδο 1 Δερβένη Άννα VS Θεοχάρη Μαρθα  4-0   2-4   4-0   4-1  Μονά γυναικών
Τρίτη, 04.06.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Γρηγορίου Κωνσταντίνος VS Γαρουφαλιάς Γιώργος  4-1   4-1   4-0  Μονά ανδρών
 21:00  Γήπεδο 4 Αναστασίου Ακης VS Δημητρίου Γιώργος  4-1   4-0   4-0  Μονά ανδρών
 11:00  Γήπεδο 5 Αλεξάνδρα Πάτρα VS Καράνη Μαρία  1-4   1-4   1-4  Μονά γυναικών
 11:00  Γήπεδο 1 Τζήκα Χριστίνα VS Μανουσάκη Αργυρώ  2-4   3-5   4-0   5-4   5-3  Μονά γυναικών masters
 10:00  Γήπεδο 4 Κολυβάκη Μιρέλα VS Πεταλά Ελισάβετ  4-0   4-0   3-5   4-2  Μονά γυναικών
Κυριακή, 02.06.2019
 20:00  Γήπεδο 4 Τάτσης Γιώργος VS Χρήστος Παπαστεργίου  2-4   3-5   5-3   1-4  Μονά ανδρών
 19:30  Γήπεδο 2 Νούλας Κώστας VS Κουκουτιμπας Λευτέρης  1-4   4-5   1-4  Μονά ανδρών
 19:00  Γήπεδο 5 Ακριβος Χρήστος VS Παπαβασιλείου Ιορδάνης  1-4   2-4   4-2   4-2   5-3  Μονά ανδρών
 18:30  Γήπεδο 4 Παπαβασιλείου Κώστας VS Λύτρας Γιάννης  0-4   4-1   0-4   0-4  Μονά ανδρών
 18:00  Γήπεδο 2 Μιναρετζής Δημήτρης VS Τοσιούδης θέμης  1-4   4-5   5-4   4-2   4-1  Μονά ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Αντωνιάδου Βασιλεία VS Κολτσίδα Ελένη  5-3   4-0   2-4   3-5   5-4  Μονά γυναικών
Σάββατο, 01.06.2019
 18:30  Γήπεδο 2 Παπαβασιλείου Κώστας VS Γαρουφαλιάς Γιώργος  4-2   4-2   5-4  Μονά ανδρών
 18:00  Γήπεδο 5 Τοσιούδης θέμης VS Σκάκος Γιώργος  4-2   4-1   2-4   3-5   2-4  Μονά ανδρών
 10:00  Γήπεδο 1 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Κατσιούρας Νίκος  4-0   4-2   3-5   4-1  Μονά ανδρών
Χορηγοί - Υποστηρικτές