Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club

5o Ladder Championship 2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝΟΜΙΛΟΙΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Τρίτη, 21.01.2020
 15:00  Γήπεδο 2 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Φιλανδριανός Γιώργος  6-1   6-1  Diamond League
Σάββατο, 11.01.2020
 16:00  Γήπεδο 1 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Παπαστεργίου Χρήστος  6-1   6-2  Sivler League
Κυριακή, 29.12.2019
 15:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Μπέλτσιος Βασίλης  3-6   7-5   6-10  Diamond League
Κυριακή, 22.12.2019
 11:00  Γήπεδο 2 Σαλοκανας Σωτήρης VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-2   6-1  Ruby League
 11:00  Γήπεδο 1 Χατσιόπουλος Θοδωρής VS Λαμάρης Απόστολος  6-1   6-4  Ruby League
Σάββατο, 21.12.2019
 13:30  Γήπεδο 2 Μπούκας Στέλιος VS Αναστασίου Ακης  6-1   6-0  Ruby League
 13:00  Γήπεδο 1 Αγραφιώτης Ηλίας VS Σαλοκανας Σωτήρης  6-3   6-2  Ruby League
 12:00  Γήπεδο 2 Χατσιόπουλος Θοδωρής VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-1   6-1  Ruby League
Τετάρτη, 18.12.2019
 15:00  Γήπεδο 1 Ντόσας Μπάμπης VS Καραπέτσας Θανάσης  6-1   6-3  Diamond League
Κυριακή, 15.12.2019
 16:00  Γήπεδο 2 Φωτίου Βασίλης VS Τσακάλωφ Ανδρέας  6-4   6-4  Golden League
 12:00  Γήπεδο 5 Μαρκούλης Βασίλης VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-3   6-0  Ruby League
 11:00  Γήπεδο 1 Σερέτη Ζωή VS Κάβουρα Κατερίνα  6-2   3-6   8-10  Sapphire League
Παρασκευή, 13.12.2019
 15:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Πρεβεζάνος Ηλίας  6-1   6-2  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 2 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Σουνάς Αλέξανδρος  3-6   3-6  Golden League
Πέμπτη, 12.12.2019
 15:00  Γήπεδο 2 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Πρεβεζάνος Ηλίας  4-6   7-5   14-12  Diamond League
Δευτέρα, 09.12.2019
 13:00  Γήπεδο 1 Τσέλιγκας Αλέξης VS Καραμπάσης Γιώργος  6-2   6-3  Golden League
 10:00  Γήπεδο 1 Τσιλίκης Κώστας VS Φακίτσας Αστέριος  6-0   6-0  Platinum League
Κυριακή, 08.12.2019
 16:30  Γήπεδο 5 Μπούκας Στέλιος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-0   6-2  Ruby League
 15:00  Γήπεδο 5 Μπούκας Στέλιος VS Λαμάρης Απόστολος  6-0   6-2  Ruby League
Σάββατο, 07.12.2019
 16:00  Γήπεδο 2 Αθανασίου Χρήστος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-2   6-2  Sivler League
 13:00  Γήπεδο 2 Καρακαξάς Άκης VS Σουλιώτης Λάμπρος  1-6   2-6  Bronze League
 12:00  Γήπεδο 1 Τσέλιγκας Αλέξης VS Καφαντάρης Απόστολος  6-2   6-4  Golden League
Παρασκευή, 06.12.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Μπουκουβάλας Αχιλλέας VS Λουκάς Πάνος  0-6   2-6  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 4 Σουνάς Αλέξανδρος VS Λύτρας Γιάννης  6-0   6-4  Golden League
 20:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Τζάτσος Κωνσταντίνος  2-6   7-5   10-8  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 2 Βλαχοδήμος Αντώνης VS Παγίτσας Γιάννης  6-3   7-6  Bronze League
Πέμπτη, 05.12.2019
 15:00  Γήπεδο 2 Ντόσας Μπάμπης VS Μήτσιου ΑΘανάσιος  3-6   1-3  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 5 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Νούλας Κώστας  6-3   7-5  Golden League
Τρίτη, 03.12.2019
 15:00  Γήπεδο 2 Τριανταφύλλου Κων/νος VS Φιλανδριανός Γιώργος  5-7   6-2   10-7  Diamond League
Κυριακή, 01.12.2019
 19:00  Γήπεδο 1 Μόκας Ανδρέας VS Φακίτσας Αστέριος  7-6   6-0  Platinum League
 16:00  Γήπεδο 5 Γούπος Ανέστης VS Βλαχοδήμος Αντώνης  6-4   6-2  Bronze League
 16:00  Γήπεδο 2 Τριανταφύλλου Κων/νος VS Μαργινούδης Βασίλης  3-6   3-6  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 1 Μανουσάκη Αργυρώ VS Τσινή Νικολέτα  4-6   3-6  Sapphire League
 12:00  Γήπεδο 4 Μαρκούλης Βασίλης VS Σαλοκανας Σωτήρης  6-3   6-2  Ruby League
 11:00  Γήπεδο 1 Αγραφιώτης Ηλίας VS Χατσιόπουλος Θοδωρής  6-4   6-3  Ruby League
Σάββατο, 30.11.2019
 19:00  Γήπεδο 2 Σταβάρας Χρήστος VS Στεργιόπουλος Γιάννης  4-6   6-4   5-10  Sivler League
 18:00  Γήπεδο 4 Τασιάς Κώστας VS Αθανασίου Χρήστος  3-6   5-7  Sivler League
 14:00  Γήπεδο 2 Κουμουνδούρου Μαριαλένα VS Θεοδώρου Κική  6-2   6-4  Sapphire League
 13:00  Γήπεδο 1 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  1-6   2-6  Golden League
 12:00  Γήπεδο 2 Κουμουνδούρου Μαριαλένα VS Σιαφαρίκα Αριστέα  6-4   6-2  Sapphire League
Παρασκευή, 29.11.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Θεοδώρου Κική VS Παντελίδου Ελένη  2-6   6-7  Sapphire League
 15:00  Γήπεδο 1 Μπούκας Στέλιος VS Γιαννούλας Δημήτρης  6-1   6-0  Ruby League
Πέμπτη, 28.11.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Χατσιόπουλος Θοδωρής VS Καρώνης Λοΐζος  3-6   7-6   10-8  Ruby League
 21:00  Γήπεδο 2 Σουνάς Αλέξανδρος VS Ζησιάδης Γιάννης  1-6   1-6  Golden League
 14:30  Γήπεδο 5 Παγίτσας Γιάννης VS Λωρίδας Δημήτρης  6-2   7-6  Bronze League
Τετάρτη, 27.11.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Μόκας Ανδρέας VS Γκιάτας Θωμάς  6-0   6-0  Platinum League
 21:00  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Γκιάτας Θωμάς  6-0   6-0  Platinum League
 21:00  Γήπεδο 1 Φακίτσας Αστέριος VS Γκιάτας Θωμάς  6-0   6-0  Platinum League
 15:00  Γήπεδο 2 Βουνάτσιος Σαράντης VS Μπουμαρσόπουλος Άγης  6-4   1-6   6-10  Bronze League
 15:00  Γήπεδο 1 Μπούκας Στέλιος VS Μαρκούλης Βασίλης  6-1   6-1  Ruby League
Τρίτη, 26.11.2019
 15:00  Γήπεδο 1 Τριανταφύλλου Κων/νος VS Πρεβεζάνος Ηλίας  1-6   6-7  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 2 Παναγούλης Βασίλης VS Λωρίδας Δημήτρης  6-3   6-0  Bronze League
Κυριακή, 24.11.2019
 15:30  Γήπεδο 2 Σουλιώτης Λάμπρος VS Λωρίδας Δημήτρης  6-1   6-1  Bronze League
 12:00  Γήπεδο 1 Καρανίκας Νίκος VS Γκουντούρας Γιώργος  3-6   3-6  Platinum League
Σάββατο, 23.11.2019
 18:30  Γήπεδο 1 Σουνάς Αλέξανδρος VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  1-6   2-6  Golden League
 18:30  Γήπεδο 4 Αναστασίου Ακης VS Γιαννούλας Δημήτρης  6-4   6-4  Ruby League
 17:00  Γήπεδο 4 Μανουσάκη Αργυρώ VS Σερέτη Ζωή  3-6   2-6  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 1 Τσιμόπουλος Γεώργιος VS Καφαντάρης Απόστολος  6-2   6-1  Golden League
 16:30  Γήπεδο 2 Βλαχοδήμος Αντώνης VS Λωρίδας Δημήτρης  6-1   6-3  Bronze League
 15:00  Γήπεδο 2 Πρεβεζάνος Ηλίας VS Τζάτσος Κωνσταντίνος  4-6   6-3   6-10  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 4 Τσινή Νικολέτα VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  3-6   0-6  Sapphire League
 15:00  Γήπεδο 5 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Λουκάς Πάνος  2-6   3-6  Sivler League
 15:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Τσιλίκης Κώστας  6-0   6-7   8-10  Platinum League
 13:30  Γήπεδο 2 Παγίτσας Γιάννης VS Γιαννούλας Φώτης  6-4   5-7   8-10  Bronze League
 13:30  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Φιλανδριανός Γιώργος  6-1   6-1  Diamond League
 12:00  Γήπεδο 2 Μπουκουβάλας Αχιλλέας VS Παπαστεργίου Χρήστος  1-6   7-5   10-3  Sivler League
 12:00  Γήπεδο 1 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Σταβάρας Χρήστος  4-6   3-6  Sivler League
Παρασκευή, 22.11.2019
 21:00  Γήπεδο 5 Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος VS Φακίτσας Αστέριος  0-6   0-6  Platinum League
 21:00  Γήπεδο 5 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος  6-0   6-0  Platinum League
 21:00  Γήπεδο 5 Καρανίκας Νίκος VS Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος  6-0   6-0  Platinum League
 21:00  Γήπεδο 5 Τσιλίκης Κώστας VS Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος  6-0   6-0  Platinum League
 21:00  Γήπεδο 5 Ευσταθίου Γιάννης VS Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος  6-0   6-0  Platinum League
 20:00  Γήπεδο 1 Ζησιάδης Γιάννης VS Τσακάλωφ Ανδρέας  6-0   7-5  Golden League
 15:00  Γήπεδο 2 Μπέλτσιος Βασίλης VS Σπανός Κώστας  7-6   7-5  Diamond League
Τετάρτη, 20.11.2019
 15:00  Γήπεδο 2 Ευσταθίου Γιάννης VS Καρανίκας Νίκος  6-2   6-2  Platinum League
 15:00  Γήπεδο 1 Σπανός Κώστας VS Φιλανδριανός Γιώργος  6-1   6-2  Diamond League
 14:30  Γήπεδο 5 Παγίτσας Γιάννης VS Σουλιώτης Λάμπρος  7-5   2-6   9-11  Bronze League
Τρίτη, 19.11.2019
 15:00  Γήπεδο 2 Μπέλτσιος Βασίλης VS Πρεβεζάνος Ηλίας  6-1   6-3  Diamond League
Δευτέρα, 18.11.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Σπανός Κώστας VS Μήτσιου ΑΘανάσιος  2-6   1-6  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 1 Παπαγεωργίου Κυριάκος VS Ζησιάδης Γιάννης  6-2   3-6   12-10  Golden League
Κυριακή, 17.11.2019
 16:30  Γήπεδο 1 Λουκάς Πάνος VS Αθανασίου Χρήστος  6-0   6-1  Sivler League
 16:30  Γήπεδο 2 Γούπος Ανέστης VS Γιαννούλας Φώτης  6-1   6-0  Bronze League
 16:00  Γήπεδο 5 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Παντελίδου Ελένη  2-6   2-6  Sapphire League
 16:00  Γήπεδο 4 Λωρίδας Δημήτρης VS Βουνάτσιος Σαράντης  4-6   4-6  Bronze League
 15:00  Γήπεδο 1 Μιχαλοπούλου Φωτεινή VS Χατζοπούλου Σέβη  6-0   6-2  Sapphire League
 15:00  Γήπεδο 2 Κουμουνδούρου Μαριαλένα VS Μανουσάκη Αργυρώ  6-4   6-3  Sapphire League
 14:00  Γήπεδο 4 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-4   6-4  Diamond League
 11:00  Γήπεδο 1 Γιαννούλας Δημήτρης VS Λαμάρης Απόστολος  6-3   6-4  Ruby League
Σάββατο, 16.11.2019
 18:30  Γήπεδο 4 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Φακίτσας Αστέριος  6-1   6-1  Platinum League
 18:00  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Σανίδας Στέργιος  6-4   4-6   7-10  Platinum League
 17:00  Γήπεδο 2 Παπαγεωργίου Κυριάκος VS Σουνάς Αλέξανδρος  6-0   6-3  Golden League
 17:00  Γήπεδο 5 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Κάβουρα Κατερίνα  2-6   1-6  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 4 Λύτρας Γιάννης VS Νούλας Κώστας  5-7   5-7  Golden League
 16:30  Γήπεδο 1 Ντόσας Μπάμπης VS Μαργινούδης Βασίλης  7-5   2-6   10-6  Diamond League
 15:30  Γήπεδο 2 Μπέλτσιος Βασίλης VS Καραπέτσας Θανάσης  6-1   6-1  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 5 Λουκάς Πάνος VS Σταβάρας Χρήστος  6-0   6-3  Sivler League
 13:00  Γήπεδο 1 Καρώνης Λοΐζος VS Αναστασίου Ακης  6-4   6-3  Ruby League
Παρασκευή, 15.11.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Παντελίδου Ελένη  6-3   6-7   10-7  Sapphire League
 15:00  Γήπεδο 2 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Τσέλιγκας Αλέξης  3-6   0-6  Golden League
 15:00  Γήπεδο 1 Μπουμαρσόπουλος Άγης VS Βλαχοδήμος Αντώνης  5-7   6-3   7-10  Bronze League
Πέμπτη, 14.11.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Μπουκουβάλας Αχιλλέας VS Στεργιόπουλος Γιάννης  2-6   2-6  Sivler League
 09:30  Γήπεδο 1 Παντελίδου Ελένη VS Σερέτη Ζωή  6-0   6-1  Sapphire League
Τρίτη, 12.11.2019
 15:00  Γήπεδο 2 Τσιλίκης Κώστας VS Ευσταθίου Γιάννης  4-6   6-2   10-7  Platinum League
Δευτέρα, 11.11.2019
 15:00  Γήπεδο 1 Τσέλιγκας Αλέξης VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  2-6   1-6  Golden League
Κυριακή, 10.11.2019
 18:00  Γήπεδο 4 Γκουντούρας Γιώργος VS Σανίδας Στέργιος  6-3   2-6   10-5  Platinum League
 17:30  Γήπεδο 5 Χατζοπούλου Σέβη VS Θεοδώρου Κική  6-4   1-6   5-10  Sapphire League
 16:30  Γήπεδο 2 Καρώνης Λοΐζος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-0   6-4  Ruby League
 16:00  Γήπεδο 5 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Σερέτη Ζωή  3-6   3-6  Sapphire League
 16:00  Γήπεδο 4 Παντελίδου Ελένη VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  6-2   6-4  Sapphire League
 15:00  Γήπεδο 1 Νούλας Κώστας VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  0-6   2-6  Golden League
 14:30  Γήπεδο 2 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-2   6-3  Diamond League
 13:00  Γήπεδο 1 Φιλανδριανός Γιώργος VS Καραπέτσας Θανάσης  3-6   2-6  Diamond League
 10:30  Γήπεδο 5 Μπούκας Στέλιος VS Χατσιόπουλος Θοδωρής  6-3   6-2  Ruby League
 10:30  Γήπεδο 4 Σαλοκανας Σωτήρης VS Λαμάρης Απόστολος  6-2   6-0  Ruby League
 10:00  Γήπεδο 1 Αθανασίου Χρήστος VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  6-4   6-4  Sivler League
Σάββατο, 09.11.2019
 19:00  Γήπεδο 1 Τσιλίκης Κώστας VS Γκουντούρας Γιώργος  2-6   4-6  Platinum League
 18:30  Γήπεδο 2 Σταβάρας Χρήστος VS Τασιάς Κώστας  5-7   6-1   10-5  Sivler League
 18:30  Γήπεδο 5 Αγραφιώτης Ηλίας VS Αναστασίου Ακης  6-2   6-4  Ruby League
 18:00  Γήπεδο 4 Φωτίου Βασίλης VS Ζησιάδης Γιάννης  2-6   3-6  Golden League
 17:00  Γήπεδο 5 Μανουσάκη Αργυρώ VS Θεοδώρου Κική  6-1   4-6   10-7  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 4 Καρώνης Λοΐζος VS Λαμάρης Απόστολος  6-3   6-0  Ruby League
 15:30  Γήπεδο 2 Μπέλτσιος Βασίλης VS Μαργινούδης Βασίλης  6-0   6-3  Diamond League
 15:30  Γήπεδο 4 Καρώνης Λοΐζος VS Μαρκούλης Βασίλης  6-2   6-4  Ruby League
 15:30  Γήπεδο 5 Κουμουνδούρου Μαριαλένα VS Χατζοπούλου Σέβη  6-2   6-1  Sapphire League
 13:00  Γήπεδο 1 Καρακαξάς Άκης VS Παναγούλης Βασίλης  5-7   4-6  Bronze League
 12:00  Γήπεδο 2 Αγραφιώτης Ηλίας VS Μίχης Δημήτρης  6-1   6-1  Ruby League
Παρασκευή, 08.11.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Στεργιόπουλος Γιάννης  5-7   1-6  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 4 Καραμπάσης Γιώργος VS Λύτρας Γιάννης  6-1   6-0  Golden League
 15:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Γκιάτας Θωμάς  6-4   6-4  Platinum League
 13:00  Γήπεδο 4 Παντελίδου Ελένη VS Κουμουνδούρου Μαριαλένα  3-6   1-6  Sapphire League
Πέμπτη, 07.11.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Τασιάς Κώστας VS Τσακάλωφ Ανδρέας  1-6   3-6  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 1 Ντόσας Μπάμπης VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-4   6-0  Diamond League
Τετάρτη, 06.11.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Γούπος Ανέστης VS Σουλιώτης Λάμπρος  6-3   4-6   4-10  Bronze League
 21:00  Γήπεδο 4 Καφαντάρης Απόστολος VS Καραμπάσης Γιώργος  1-6   5-7  Golden League
 20:00  Γήπεδο 1 Καραπέτσας Θανάσης VS Τζάτσος Κωνσταντίνος  3-6   4-6  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Μόκας Ανδρέας  4-6   4-6  Platinum League
Τρίτη, 05.11.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Μίχης Δημήτρης VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-2   6-2  Ruby League
 21:00  Γήπεδο 1 Στεργιόπουλος Γιάννης VS Μυγδάνης Γιάννης  6-4   6-4  Sivler League
 15:00  Γήπεδο 2 Μπέλτσιος Βασίλης VS Ντόσας Μπάμπης  6-1   6-4  Diamond League
 14:30  Γήπεδο 4 Παντελίδου Ελένη VS Κάβουρα Κατερίνα  3-6   3-6  Sapphire League
Δευτέρα, 04.11.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Τζάτσος Κωνσταντίνος  6-3   1-6   10-4  Diamond League
Κυριακή, 03.11.2019
 17:30  Γήπεδο 5 Παντελίδου Ελένη VS Μανουσάκη Αργυρώ  6-3   7-5  Sapphire League
 17:30  Γήπεδο 2 Μιχαλοπούλου Φωτεινή VS Σερέτη Ζωή  5-7   6-1   10-4  Sapphire League
 17:30  Γήπεδο 4 Σταβάρας Χρήστος VS Παπαστεργίου Χρήστος  7-5   6-4  Sivler League
 16:00  Γήπεδο 5 Σαλοκανας Σωτήρης VS Καρώνης Λοΐζος  3-6   3-6  Ruby League
 16:00  Γήπεδο 2 Γούπος Ανέστης VS Βουνάτσιος Σαράντης  7-5   6-1  Bronze League
 16:00  Γήπεδο 4 Λουκάς Πάνος VS Τσακάλωφ Ανδρέας  6-1   6-3  Sivler League
 12:00  Γήπεδο 2 Αθανασίου Χρήστος VS Μυγδάνης Γιάννης  6-1   7-5  Sivler League
 11:00  Γήπεδο 5 Σουλιώτης Λάμπρος VS Παναγούλης Βασίλης  6-0   6-1  Bronze League
Σάββατο, 02.11.2019
 19:00  Γήπεδο 4 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Μανουσάκη Αργυρώ  6-0   6-0  Sapphire League
 18:30  Γήπεδο 1 Γκουντούρας Γιώργος VS Μόκας Ανδρέας  6-3   0-6   9-11  Platinum League
 18:00  Γήπεδο 5 Αθανασίου Χρήστος VS Τσακάλωφ Ανδρέας  2-6   0-6  Sivler League
 18:00  Γήπεδο 2 Τσιμόπουλος Γεώργιος VS Φωτίου Βασίλης  6-2   6-3  Golden League
 17:00  Γήπεδο 4 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Τσινή Νικολέτα  1-6   2-6  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 1 Φακίτσας Αστέριος VS Ευσταθίου Γιάννης  3-6   3-6  Platinum League
 16:30  Γήπεδο 2 Μπέλτσιος Βασίλης VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-0   6-4  Diamond League
 16:00  Γήπεδο 5 Νούλας Κώστας VS Σουνάς Αλέξανδρος  6-4   6-0  Golden League
 15:00  Γήπεδο 4 Αγραφιώτης Ηλίας VS Μπούκας Στέλιος  4-6   4-6  Ruby League
 15:00  Γήπεδο 2 Μαρκούλης Βασίλης VS Αναστασίου Ακης  0-6   2-6  Ruby League
 14:30  Γήπεδο 5 Γιαννούλας Φώτης VS Σουλιώτης Λάμπρος  1-6   1-6  Bronze League
 13:30  Γήπεδο 2 Σωτήρης Γιάννης VS Σπανός Κώστας  6-2   6-3  Diamond League
 13:00  Γήπεδο 4 Καρακαξάς Άκης VS Βουνάτσιος Σαράντης  6-0   6-7   10-12  Bronze League
 12:00  Γήπεδο 1 Μίχης Δημήτρης VS Σαλοκανας Σωτήρης  6-2   6-3  Ruby League
Παρασκευή, 01.11.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Μαργινούδης Βασίλης  6-1   6-3  Diamond League
Πέμπτη, 31.10.2019
 14:00  Γήπεδο 4 Παντελίδου Ελένη VS Τσινή Νικολέτα  7-5   6-4  Sapphire League
Τετάρτη, 30.10.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Καραμπάσης Γιώργος VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  6-2   4-6   5-10  Golden League
 21:00  Γήπεδο 4 Καφαντάρης Απόστολος VS Ζησιάδης Γιάννης  0-6   4-6  Golden League
 21:00  Γήπεδο 5 Κάβουρα Κατερίνα VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  6-2   5-7   10-6  Sapphire League
 21:00  Γήπεδο 1 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Ντόσας Μπάμπης  6-2   6-3  Diamond League
 20:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Φιλανδριανός Γιώργος  6-1   6-1  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Μόκας Ανδρέας  1-6   1-6  Platinum League
 15:00  Γήπεδο 2 Γκιάτας Θωμάς VS Τσιλίκης Κώστας  2-6   5-7  Platinum League
Τρίτη, 29.10.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Καραμπάσης Γιώργος VS Φωτίου Βασίλης  6-4   6-7   10-12  Golden League
 21:00  Γήπεδο 4 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Μυγδάνης Γιάννης  3-6   3-6  Sivler League
Κυριακή, 27.10.2019
 19:00  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Χατζοπούλου Σέβη  6-2   6-0  Sapphire League
 18:30  Γήπεδο 2 Αγραφιώτης Ηλίας VS Γιαννούλας Δημήτρης  5-7   6-4   5-10  Ruby League
 17:00  Γήπεδο 4 Αθανασίου Χρήστος VS Παπαστεργίου Χρήστος  3-6   3-6  Sivler League
 17:00  Γήπεδο 2 Καραπέτσας Θανάσης VS Μαργινούδης Βασίλης  6-2   6-3  Diamond League
 17:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Μήτσιου ΑΘανάσιος  6-3   6-4  Diamond League
 17:00  Γήπεδο 5 Λαμάρης Απόστολος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  7-5   6-4  Ruby League
Σάββατο, 26.10.2019
 19:00  Γήπεδο 2 Καφαντάρης Απόστολος VS Λύτρας Γιάννης  6-4   6-4  Golden League
 19:00  Γήπεδο 1 Μπουκουβάλας Αχιλλέας VS Τασιάς Κώστας  2-6   7-6   5-10  Sivler League
 18:30  Γήπεδο 4 Σανίδας Στέργιος VS Φακίτσας Αστέριος  6-1   6-1  Platinum League
 18:00  Γήπεδο 5 Γκουντούρας Γιώργος VS Γκιάτας Θωμάς  6-1   6-4  Platinum League
 17:00  Γήπεδο 1 Μυγδάνης Γιάννης VS Τσακάλωφ Ανδρέας  2-6   4-6  Sivler League
 17:00  Γήπεδο 2 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  6-3   0-6   5-10  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 4 Σερέτη Ζωή VS Θεοδώρου Κική  6-4   7-6  Sapphire League
 16:00  Γήπεδο 5 Νούλας Κώστας VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  1-6   2-6  Golden League
 15:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Καρανίκας Νίκος  6-2   7-5  Platinum League
 14:00  Γήπεδο 5 Γιαννούλας Φώτης VS Λωρίδας Δημήτρης  4-6   6-7  Bronze League
 12:00  Γήπεδο 1 Βλαχοδήμος Αντώνης VS Βουνάτσιος Σαράντης  6-2   6-0  Bronze League
Παρασκευή, 25.10.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Γούπος Ανέστης VS Μπουμαρσόπουλος Άγης  6-4   6-1  Bronze League
 20:30  Γήπεδο 1 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Μαργινούδης Βασίλης  6-7   6-7  Diamond League
 19:00  Γήπεδο 1 Ζησιάδης Γιάννης VS Λύτρας Γιάννης  6-0   6-2  Golden League
 15:00  Γήπεδο 2 Τσιλίκης Κώστας VS Μόκας Ανδρέας  3-6   6-2   8-10  Platinum League
 14:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Ντόσας Μπάμπης  7-6   6-4  Diamond League
Πέμπτη, 24.10.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Φωτίου Βασίλης VS Λύτρας Γιάννης  6-1   6-0  Golden League
 21:00  Γήπεδο 2 Μίχης Δημήτρης VS Μπούκας Στέλιος  2-6   2-6  Ruby League
 21:00  Γήπεδο 1 Σουνάς Αλέξανδρος VS Τσέλιγκας Αλέξης  0-6   1-6  Golden League
 16:00  Γήπεδο 2 Σανίδας Στέργιος VS Μόκας Ανδρέας  6-4   3-6   11-13  Platinum League
 15:00  Γήπεδο 5 Παναγούλης Βασίλης VS Παγίτσας Γιάννης  6-1   6-3  Bronze League
 14:00  Γήπεδο 4 Καρώνης Λοΐζος VS Γιαννούλας Δημήτρης  6-1   6-7   10-3  Ruby League
 11:00  Γήπεδο 1 Χατζοπούλου Σέβη VS Μανουσάκη Αργυρώ  4-6   3-6  Sapphire League
Τετάρτη, 23.10.2019
 21:00  Γήπεδο 5 Νούλας Κώστας VS Τσέλιγκας Αλέξης  1-6   1-6  Golden League
 21:00  Γήπεδο 4 Τασιάς Κώστας VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-1   6-3  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 2 Βλαχοδήμος Αντώνης VS Καρακαξάς Άκης  3-6   6-1   7-10  Bronze League
 21:00  Γήπεδο 1 Βουνάτσιος Σαράντης VS Σουλιώτης Λάμπρος  1-6   2-6  Bronze League
Τρίτη, 22.10.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Μίχης Δημήτρης VS Λαμάρης Απόστολος  6-0   6-1  Ruby League
 21:00  Γήπεδο 5 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-0   6-1  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 1 Μυγδάνης Γιάννης VS Παπαστεργίου Χρήστος  3-6   2-6  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 4 Μανουσάκη Αργυρώ VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  3-6   4-6  Sapphire League
 15:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Ευσταθίου Γιάννης  6-7   6-3   10-7  Platinum League
 14:30  Γήπεδο 4 Πρεβεζάνος Ηλίας VS Σπανός Κώστας  1-6   4-6  Diamond League
 10:00  Γήπεδο 1 Χατζοπούλου Σέβη VS Τσινή Νικολέτα  1-6   2-6  Sapphire League
Δευτέρα, 21.10.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Μπουμαρσόπουλος Άγης VS Παναγούλης Βασίλης  6-4   6-2  Bronze League
 21:00  Γήπεδο 2 Φιλανδριανός Γιώργος VS Πρεβεζάνος Ηλίας  2-6   2-6  Diamond League
 21:00  Γήπεδο 4 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Καφαντάρης Απόστολος  4-6   2-6  Golden League
 21:00  Γήπεδο 5 Βουνάτσιος Σαράντης VS Παγίτσας Γιάννης  2-6   1-6  Bronze League
Κυριακή, 20.10.2019
 20:00  Γήπεδο 2 Χατσιόπουλος Θοδωρής VS Σαλοκανας Σωτήρης  6-0   6-2  Ruby League
 19:00  Γήπεδο 4 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Σιαφαρίκα Αριστέα  0-6   0-6  Sapphire League
 19:00  Γήπεδο 5 Αγραφιώτης Ηλίας VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-0   6-3  Ruby League
 18:30  Γήπεδο 2 Καρακαξάς Άκης VS Παγίτσας Γιάννης  4-6   4-6  Bronze League
 17:30  Γήπεδο 1 Παπαστεργίου Χρήστος VS Λουκάς Πάνος  1-6   5-7  Sivler League
 17:00  Γήπεδο 2 Σερέτη Ζωή VS Κουμουνδούρου Μαριαλένα  3-6   3-6  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 4 Τσιλίκης Κώστας VS Σανίδας Στέργιος  6-7   3-6  Platinum League
 17:00  Γήπεδο 5 Αγραφιώτης Ηλίας VS Μαρκούλης Βασίλης  6-0   6-4  Ruby League
 16:00  Γήπεδο 1 Γούπος Ανέστης VS Λωρίδας Δημήτρης  6-0   6-0  Bronze League
 15:00  Γήπεδο 4 Σωτήρης Γιάννης VS Τζάτσος Κωνσταντίνος  6-2   6-1  Diamond League
 11:00  Γήπεδο 2 Θεοδώρου Κική VS Τσινή Νικολέτα  6-2   3-6   5-10  Sapphire League
Σάββατο, 19.10.2019
 19:30  Γήπεδο 2 Φωτίου Βασίλης VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  1-6   0-6  Golden League
 19:00  Γήπεδο 5 Σερέτη Ζωή VS Τσινή Νικολέτα  7-6   3-6   5-10  Sapphire League
 19:00  Γήπεδο 1 Λύτρας Γιάννης VS Τσακάλωφ Ανδρέας  1-6   3-6  Golden League
 18:00  Γήπεδο 2 Παπαστεργίου Χρήστος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-2   6-1  Sivler League
 18:00  Γήπεδο 4 Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος VS Γκουντούρας Γιώργος  6-3   7-6  Platinum League
 17:00  Γήπεδο 1 Γκιάτας Θωμάς VS Σανίδας Στέργιος  6-2   0-6   7-10  Platinum League
 17:00  Γήπεδο 5 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Θεοδώρου Κική  3-6   6-7  Sapphire League
 16:00  Γήπεδο 2 Καρανίκας Νίκος VS Φακίτσας Αστέριος  6-1   6-3  Platinum League
 16:00  Γήπεδο 4 Μίχης Δημήτρης VS Αναστασίου Ακης  5-7   7-6   10-6  Ruby League
 15:30  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Μαργινούδης Βασίλης  6-2   6-0  Diamond League
 15:30  Γήπεδο 5 Βλαχοδήμος Αντώνης VS Γιαννούλας Φώτης  6-0   6-2  Bronze League
 14:30  Γήπεδο 4 Γούπος Ανέστης VS Παναγούλης Βασίλης  7-5   6-3  Bronze League
 14:00  Γήπεδο 2 Καραπέτσας Θανάσης VS Πρεβεζάνος Ηλίας  6-4   6-4  Diamond League
 13:30  Γήπεδο 1 Νούλας Κώστας VS Καφαντάρης Απόστολος  7-5   7-5  Golden League
 13:00  Γήπεδο 4 Μπουκουβάλας Αχιλλέας VS Τσακάλωφ Ανδρέας  0-6   3-6  Sivler League
 13:00  Γήπεδο 5 Σταβάρας Χρήστος VS Μυγδάνης Γιάννης  6-3   6-4  Sivler League
 12:00  Γήπεδο 1 Κάβουρα Κατερίνα VS Σιαφαρίκα Αριστέα  1-6   7-5   2-10  Sapphire League
Παρασκευή, 18.10.2019
 21:00  Γήπεδο 5 Τσέλιγκας Αλέξης VS Λύτρας Γιάννης  7-6   7-5  Golden League
 21:00  Γήπεδο 4 Τσιμόπουλος Γεώργιος VS Ζησιάδης Γιάννης  6-1   5-7   11-13  Golden League
 21:00  Γήπεδο 2 Ευσταθίου Γιάννης VS Γκουντούρας Γιώργος  2-6   0-6  Platinum League
 20:30  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  6-3   3-6   9-11  Sapphire League
 19:00  Γήπεδο 1 Μαργινούδης Βασίλης VS Πρεβεζάνος Ηλίας  6-3   6-3  Diamond League
Πέμπτη, 17.10.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Καραπέτσας Θανάσης VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-1   6-2  Diamond League
 21:00  Γήπεδο 5 Καραμπάσης Γιώργος VS Σουνάς Αλέξανδρος  6-3   6-1  Golden League
 21:00  Γήπεδο 4 Τασιάς Κώστας VS Στεργιόπουλος Γιάννης  4-6   3-6  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 2 Μυγδάνης Γιάννης VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  4-6   4-6  Sivler League
 16:00  Γήπεδο 2 Σανίδας Στέργιος VS Τσιτόπουλος Χρήστος  4-6   6-4   10-7  Platinum League
 15:00  Γήπεδο 5 Πρεβεζάνος Ηλίας VS Ντόσας Μπάμπης  0-6   3-6  Diamond League
 14:00  Γήπεδο 4 Καρανίκας Νίκος VS Γκιάτας Θωμάς  3-6   6-0   10-2  Platinum League
Τετάρτη, 16.10.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Μόκας Ανδρέας VS Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος  6-0   4-6   13-11  Platinum League
 21:00  Γήπεδο 4 Καρακαξάς Άκης VS Γιαννούλας Φώτης  6-1   6-3  Bronze League
 21:00  Γήπεδο 5 Μπουμαρσόπουλος Άγης VS Σουλιώτης Λάμπρος  6-3   3-6   10-12  Bronze League
 20:00  Γήπεδο 1 Παπαγεωργίου Κυριάκος VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  6-2   6-3  Golden League
Τρίτη, 15.10.2019
 21:00  Γήπεδο 5 Τσινή Νικολέτα VS Κουμουνδούρου Μαριαλένα  5-7   0-6  Sapphire League
 21:00  Γήπεδο 4 Λουκάς Πάνος VS Τασιάς Κώστας  6-0   6-1  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 2 Θεοδώρου Κική VS Μιχαλοπούλου Φωτεινή  3-6   3-6  Sapphire League
 21:00  Γήπεδο 1 Σπανός Κώστας VS Τζάτσος Κωνσταντίνος  3-6   4-6  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 2 Κουμουνδούρου Μαριαλένα VS Κάβουρα Κατερίνα  6-2   6-4  Sapphire League
 15:00  Γήπεδο 5 Λουκάς Πάνος VS Στεργιόπουλος Γιάννης  6-4   6-3  Sivler League
 10:00  Γήπεδο 1 Χατζοπούλου Σέβη VS Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα  7-5   6-4  Sapphire League
Δευτέρα, 14.10.2019
 21:00  Γήπεδο 1 Καφαντάρης Απόστολος VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  0-6   0-6  Golden League
 21:00  Γήπεδο 2 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Καραμπάσης Γιώργος  3-6   3-6  Golden League
 15:00  Γήπεδο 1 Καρανίκας Νίκος VS Τσιλίκης Κώστας  7-5   2-6   5-10  Platinum League
Κυριακή, 13.10.2019
 19:00  Γήπεδο 5 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  0-6   4-6  Sivler League
 19:00  Γήπεδο 4 Σταβάρας Χρήστος VS Αθανασίου Χρήστος  6-3   6-3  Sivler League
 19:00  Γήπεδο 1 Φωτίου Βασίλης VS Καφαντάρης Απόστολος  6-2   7-5  Golden League
 19:00  Γήπεδο 2 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Σερέτη Ζωή  6-7   6-4   10-5  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 5 Λουκάς Πάνος VS Μυγδάνης Γιάννης  6-1   6-0  Sivler League
 17:00  Γήπεδο 4 Κουμουνδούρου Μαριαλένα VS Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα  6-1   6-3  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 1 Τσινή Νικολέτα VS Κάβουρα Κατερίνα  0-6   4-6  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 2 Σανίδας Στέργιος VS Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος  6-2   6-4  Platinum League
 15:00  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Γκουντούρας Γιώργος  0-6   2-6  Platinum League
 15:00  Γήπεδο 4 Σπανός Κώστας VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-1   6-2  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 2 Σωτήρης Γιάννης VS Μήτσιου ΑΘανάσιος  6-1   6-3  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 5 Μπούκας Στέλιος VS Καρώνης Λοΐζος  6-2   5-7   3-10  Ruby League
 13:30  Γήπεδο 1 Παναγούλης Βασίλης VS Γιαννούλας Φώτης  6-1   6-2  Bronze League
 11:00  Γήπεδο 1 Σουλιώτης Λάμπρος VS Βλαχοδήμος Αντώνης  1-6   3-6  Bronze League
 11:00  Γήπεδο 5 Σαλοκανας Σωτήρης VS Γιαννούλας Δημήτρης  6-3   4-6   5-10  Ruby League
Σάββατο, 12.10.2019
 19:00  Γήπεδο 5 Μυγδάνης Γιάννης VS Τασιάς Κώστας  2-6   4-6  Sivler League
 18:30  Γήπεδο 4 Αγραφιώτης Ηλίας VS Καρώνης Λοΐζος  3-6   3-6  Ruby League
 18:00  Γήπεδο 2 Γκουντούρας Γιώργος VS Φακίτσας Αστέριος  6-0   6-1  Platinum League
 17:00  Γήπεδο 5 Νούλας Κώστας VS Ζησιάδης Γιάννης  1-6   1-6  Golden League
 17:00  Γήπεδο 1 Λύτρας Γιάννης VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  1-6   0-6  Golden League
 16:30  Γήπεδο 4 Καρακαξάς Άκης VS Γούπος Ανέστης  2-6   3-6  Bronze League
 15:00  Γήπεδο 5 Καραπέτσας Θανάσης VS Μήτσιου ΑΘανάσιος  4-6   5-7  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 4 Αναστασίου Ακης VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-4   6-0  Ruby League
 13:00  Γήπεδο 2 Παναγούλης Βασίλης VS Βουνάτσιος Σαράντης  6-2   6-4  Bronze League
 12:00  Γήπεδο 4 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Τσινή Νικολέτα  6-4   6-0  Sapphire League
 12:00  Γήπεδο 5 Μαρκούλης Βασίλης VS Μίχης Δημήτρης  4-6   2-6  Ruby League
 09:00  Γήπεδο 1 Σταβάρας Χρήστος VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  6-1   6-0  Sivler League
Παρασκευή, 11.10.2019
 18:00  Γήπεδο 1 Σπανός Κώστας VS Μαργινούδης Βασίλης  6-4   6-0  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 1 Τσακάλωφ Ανδρέας VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  0-6   3-6  Golden League
Πέμπτη, 10.10.2019
 21:00  Γήπεδο 2 Σουνάς Αλέξανδρος VS Φωτίου Βασίλης  1-6   1-6  Golden League
 21:00  Γήπεδο 1 Στεργιόπουλος Γιάννης VS Παπαστεργίου Χρήστος  6-4   6-4  Sivler League
 21:00  Γήπεδο 4 Μπουμαρσόπουλος Άγης VS Παγίτσας Γιάννης  6-2   6-1  Bronze League
 21:00  Γήπεδο 5 Παπαγεωργίου Κυριάκος VS Καραμπάσης Γιώργος  6-4   7-5  Golden League
 16:00  Γήπεδο 1 Τσιμόπουλος Γεώργιος VS Τσέλιγκας Αλέξης  6-1   6-2  Golden League
 11:00  Γήπεδο 1 Παντελίδου Ελένη VS Χατζοπούλου Σέβη  6-1   6-0  Sapphire League
Τετάρτη, 09.10.2019
 20:00  Γήπεδο 1 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Στεργιόπουλος Γιάννης  2-6   3-6  Sivler League
 15:00  Γήπεδο 1 Καρανίκας Νίκος VS Μόκας Ανδρέας  6-2   2-6   13-11  Platinum League
Τρίτη, 08.10.2019
 21:00  Γήπεδο 4 Μπουμαρσόπουλος Άγης VS Λωρίδας Δημήτρης  6-1   6-1  Bronze League
 15:00  Γήπεδο 1 Ντόσας Μπάμπης VS Φιλανδριανός Γιώργος  6-4   6-2  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 2 Κάβουρα Κατερίνα VS Μανουσάκη Αργυρώ  6-4   6-2  Sapphire League
Κυριακή, 06.10.2019
 19:00  Γήπεδο 1 Χατζοπούλου Σέβη VS Κάβουρα Κατερίνα  1-6   0-6  Sapphire League
 19:00  Γήπεδο 2 Σταβάρας Χρήστος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-0   6-1  Sivler League
 19:00  Γήπεδο 4 Στεργιόπουλος Γιάννης VS Αθανασίου Χρήστος  7-6   7-5  Sivler League
 17:30  Γήπεδο 2 Γιαννούλας Φώτης VS Βουνάτσιος Σαράντης  2-6   6-3   13-11  Bronze League
 17:00  Γήπεδο 1 Σπανός Κώστας VS Ντόσας Μπάμπης  6-0   6-2  Diamond League
 17:00  Γήπεδο 5 Σωτήρης Γιάννης VS Τριανταφύλλου Κων/νος  6-0   6-2  Diamond League
 16:00  Γήπεδο 2 Γούπος Ανέστης VS Παγίτσας Γιάννης  6-2   6-3  Bronze League
 15:30  Γήπεδο 4 Καρανίκας Νίκος VS Σανίδας Στέργιος  6-7   3-6  Platinum League
 15:00  Γήπεδο 1 Μανουσάκη Αργυρώ VS Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα  6-1   6-3  Sapphire League
 11:30  Γήπεδο 2 Θεοδώρου Κική VS Κάβουρα Κατερίνα  0-6   4-6  Sapphire League
 11:00  Γήπεδο 1 Τσιμόπουλος Γεώργιος VS Λύτρας Γιάννης  6-0   6-2  Golden League
Σάββατο, 05.10.2019
 19:00  Γήπεδο 1 Παπαστεργίου Χρήστος VS Τασιάς Κώστας  6-4   6-3  Sivler League
 19:00  Γήπεδο 5 Καφαντάρης Απόστολος VS Σουνάς Αλέξανδρος  7-6   6-1  Golden League
 18:00  Γήπεδο 2 Μίχης Δημήτρης VS Καρώνης Λοΐζος  2-6   0-6  Ruby League
 18:00  Γήπεδο 4 Φωτίου Βασίλης VS Νούλας Κώστας  6-1   6-1  Golden League
 17:00  Γήπεδο 1 Σερέτη Ζωή VS Χατζοπούλου Σέβη  6-2   6-3  Sapphire League
 17:00  Γήπεδο 5 Μιχαλοπούλου Φωτεινή VS Κουμουνδούρου Μαριαλένα  1-6   4-6  Sapphire League
 16:00  Γήπεδο 2 Παναγούλης Βασίλης VS Βλαχοδήμος Αντώνης  1-6   3-6  Bronze League
 15:30  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Καραπέτσας Θανάσης  6-1   6-3  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 5 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Φιλανδριανός Γιώργος  6-1   6-1  Diamond League
 15:00  Γήπεδο 4 Λωρίδας Δημήτρης VS Καρακαξάς Άκης  4-6   3-6  Bronze League
 14:30  Γήπεδο 2 Γκιάτας Θωμάς VS Τριανταφυλλόπουλος Στέλιος  3-6   6-2   13-11  Platinum League
 13:00  Γήπεδο 4 Τσέλιγκας Αλέξης VS Ζησιάδης Γιάννης  1-6   4-6  Golden League
 12:00  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Θεοδώρου Κική  6-0   6-1  Sapphire League
 12:00  Γήπεδο 2 Μπούκας Στέλιος VS Σαλοκανας Σωτήρης  6-0   6-4  Ruby League
Πέμπτη, 03.10.2019
 15:00  Γήπεδο 5 Σπανός Κώστας VS Καραπέτσας Θανάσης  6-7   6-4   10-5  Diamond League
Χορηγοί - Υποστηρικτές