Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club

6o Play on Clay

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑΜΠΛΟΠΡΟΚΗΡΥΞΗΕΓΓΡΑΦΗΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ


Τετάρτη, 16.09.2020
 20:00  Γήπεδο 1 Γκόλτσος-Τσουρέλης VS Τζάτσος-Σανίδας  6-2   2-6   10-8  Clubbers Διπλά Ανδρών
Τρίτη, 08.09.2020
 15:00  Γήπεδο 1 Συμεωνίδης-Παναγούλη VS Σωτήρης-Βαγενά  5-7   6-3   4-6  Clubbers Μικτά
Παρασκευή, 24.07.2020
 19:30  Γήπεδο 1 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Ψαρόμπας Θανάσης  1-6   6-4   3-6  Clubbers Ανδρών 20-45
Πέμπτη, 23.07.2020
 19:00  Γήπεδο 1 Παζάρας-Καμηλαράκης VS Κουραμάς-Κουραμάς  2-6   1-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
Σάββατο, 18.07.2020
 19:30  Γήπεδο 1 Κάβουρα Κατερίνα VS Μήτσιου Ράνια  0-6   2-6  Clubbers Γυναικών
Παρασκευή, 17.07.2020
 18:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης-Λάμπρου VS Τσολής-Σταμάτης  6-3   2-6   5-7  Clubbers Διπλά Ανδρών
Πέμπτη, 16.07.2020
 21:00  Γήπεδο 1 Παζάρας-Καμηλαράκης VS Ναχμούλης-Κόκουβας  6-2   6-3  Clubbers Διπλά Ανδρών
Τετάρτη, 15.07.2020
 19:00  Γήπεδο 1 Μήτσιου Ράνια VS Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα  6-3   6-1  Clubbers Γυναικών
 18:00  Γήπεδο 4 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Ψαρόμπας Θανάσης  0-6   2-6  Clubbers Ανδρών 20-45
Τρίτη, 14.07.2020
 19:00  Γήπεδο 1 Ναχμούλης-Κόκουβας VS Μακροβασίλης-Διαμαντής  3-6   6-4   16-14  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 5 Τζάτσος-Σανίδας VS Γρηγορίου-Μόκας  6-1   6-3  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 2 Σωτήρης Γιάννης VS Μπέλτσιος Βασίλης  1-6   7-6   7-5  Clubbers Ανδρων 45+
Παρασκευή, 10.07.2020
 09:30  Γήπεδο 5 Τσολής-Σταμάτης VS Μίχος-Μαργινούδης  Τσίλης   Σταμάτης   w.o.  Clubbers Διπλά Ανδρών
Πέμπτη, 09.07.2020
 18:00  Γήπεδο 5 Καμηλαράκης-Μιχαλοπούλου VS Μίχης-Σερέτη  6-1   6-2  Clubbers Μικτά
Τετάρτη, 08.07.2020
 21:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης-Βαγενά VS Μαργινούδης-Τριανταφυλλίδου  6-0   7-5  Clubbers Μικτά
 18:00  Γήπεδο 2 Σωτήρης Γιάννης VS Μπέλτσιος Βασίλης  3-6   6-2   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:30  Γήπεδο 1 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Σανίδας Αστέριος  6-3   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Τρίτη, 07.07.2020
 22:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης-Λάμπρου VS Τσιτούμης-Ντόσας  6-3   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 20:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Τσιτούμης Παναγιώτης  7-6   6-2  Clubbers Ανδρων 45+
 19:00  Γήπεδο 1 Μακρής-Ατζουλάκος VS Τζάτσος-Σανίδας  3-6   2-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
Δευτέρα, 06.07.2020
 09:00  Γήπεδο 5 Μίχος-Μαργινούδης VS Ράπτης-Βαχλιώτης  Μιχος   -   Μαρ   w.o.  Clubbers Διπλά Ανδρών
Παρασκευή, 03.07.2020
 20:30  Γήπεδο 1 Σωτήρης-Βαγενά VS Σανίδας-Πετλιάκοβα  6-1   6-2  Clubbers Μικτά
 19:00  Γήπεδο 2 Κάβουρα Κατερίνα VS Παντελίδου Ελένη  6-3   5-7   10-7  Clubbers Γυναικών
Πέμπτη, 02.07.2020
 22:00  Γήπεδο 2 Κάβουρα-Μανουσάκη VS Γάτσα-Πετλιάκοβα  6-4   6-2  Clubbers Διπλά Γυναικών
 20:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Φορφόλιας Στέφανος  5-2   ret  Clubbers Ανδρων 45+
 18:30  Γήπεδο 1 Μήτσιου-Τσιτόπουλος VS Κουραμάς-Κουραμάς  1-6   1-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
Τετάρτη, 01.07.2020
 21:00  Γήπεδο 2 Γκουντούρας-Σανίδας VS Γκόλτσος-Τσουρέλης  3-6   1-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 21:00  Γήπεδο 1 Νούλας-Χατζοπούλου VS Καμηλαράκης-Μιχαλοπούλου  1-6   3-6  Clubbers Μικτά
 19:30  Γήπεδο 1 Ψαρόμπας Θανάσης VS Κοντός Αχιλλέας  6-1   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
Τρίτη, 30.06.2020
 19:00  Γήπεδο 1 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Παπαευθυμίου Μαριακίτα  6-2   6-4  Clubbers Γυναικών
 17:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Αντωνίου Γιώργος  6-0   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Δευτέρα, 29.06.2020
 18:30  Γήπεδο 1 Σανίδας Αστέριος VS Μίχος Δημήτρης  6-0   6-4  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:00  Γήπεδο 1 Καραπέτσας-Σπανός VS Τσιτόπουλος-Μήτσιου  6-7   7-6   10-12  Clubbers Διπλά Ανδρών
Κυριακή, 28.06.2020
 20:00  Γήπεδο 4 Σιόρμπας-Τακούλας VS Ντόσας-Τσιτούμης  5-7   7-5   6-10  Clubbers Διπλά Ανδρών
 19:00  Γήπεδο 1 Ψαρόμπας Θανάσης VS Καραπέτσας Θανάσης  6-0   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Σάββατο, 27.06.2020
 19:00  Γήπεδο 2 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Μπέλτσιος Βασίλης  4-6   3-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 5 Θεοδώρου Κική VS Παντελίδου Ελένη  0-6   0-6  Clubbers Γυναικών
Παρασκευή, 26.06.2020
 21:00  Γήπεδο 4 Πετλιάκοβα-Γάτσα VS Μπακούλα-Καρανίκα  6-3   6-4  Clubbers Διπλά Γυναικών
 21:00  Γήπεδο 2 Νούλας-Χατζοπούλου VS Τοσιούδης-Λιάπη  6-0   6-3  Clubbers Μικτά
 20:30  Γήπεδο 1 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Μανώλης Αστέρης  4-6   6-1   10-8  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης-Λάμπρου VS Λυμπερόπουλος-Καρπούζας  6-2   6-3  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Μπεχλιβανίδης Κώστας  6-1   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
Πέμπτη, 25.06.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Αντωνίου Γιώργος VS Μήτσιου ΑΘανάσιος  6-2   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 22:00  Γήπεδο 5 Μήτσιου Ράνια VS Μανουσάκη Αργυρώ  6-2   6-3  Clubbers Γυναικών
 22:00  Γήπεδο 2 Φωτίου-Κομψαρά VS Μαργινούδης-Τριανταφυλλίδου  1-6   1-6  Clubbers Μικτά
 19:00  Γήπεδο 1 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Χατσιόπουλος Θοδωρής  6-1   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 17:30  Γήπεδο 1 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Ντόσας Μπάμπης  6-4   6-3  Clubbers Ανδρων 45+
 17:00  Γήπεδο 4 Μπέλτσιος Βασίλης VS Τσολής Χρήστος  6-0   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 09:30  Γήπεδο 1 Κάβουρα Κατερίνα VS Σερέτη Ζωή  7-5   6-1  Clubbers Γυναικών
Τετάρτη, 24.06.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Μόκας Ανδρέας  1-6   6-2   10-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 22:00  Γήπεδο 1 Γκουντούρας Γιώργος VS Τσιτούμης Παναγιώτης  6-1   3-6   4-10  Clubbers Ανδρών 20-45
 22:00  Γήπεδο 5 Ψαρόμπας-Χατζή VS Συμεωνίδης-Παναγούλη  1-6   5-7  Clubbers Μικτά
 20:30  Γήπεδο 1 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Kay Van  6-4   7-5  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:00  Γήπεδο 1 Πρασσάς-Τσολής VS Βαχλιώτης-Ράπτης  3-6   6-3   4-10  Clubbers Διπλά Ανδρών
Τρίτη, 23.06.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Σανίδας Αστέριος VS Γκέγκας Θανάσης  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 1 Μίχης-Σερέτη VS Γουμενόπουλος-Κλέτσου  6-2   6-0  Clubbers Μικτά
Δευτέρα, 22.06.2020
 20:00  Γήπεδο 1 Ψαρόμπας-Χατζή VS Μήτσιου-Μανουσάκη  6-2   6-3  Clubbers Μικτά
 18:30  Γήπεδο 1 Μακρής-Ατζουλάκος VS Κοντούρης-Βλαχάκης  6-3   4-6   10-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 2 Φορφόλιας Στέφανος VS Σερίφης Ηλίας  6-2   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
 16:30  Γήπεδο 1 Καρανίκας-Γρηγορίου VS Μόκας-Αγραφιώτης  3-6   2-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
Κυριακή, 21.06.2020
 20:30  Γήπεδο 4 Σανίδας-Πετλιάκοβα VS Ευσταθίου-Νικολίτσα  6-0   6-1  Clubbers Μικτά
 20:00  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Ζαβός Αποστόλης  6-2   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
 19:00  Γήπεδο 2 Λύτρας-Τάτσης VS Σιόρμπας-Τακούλας  1-6   2-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Τσολάκος Αθανάσιος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
Σάββατο, 20.06.2020
 20:30  Γήπεδο 5 Θεοδώρου-Βέλλα VS Μάγκου-Κασιδούλη  6-0   6-1  Clubbers Διπλά Γυναικών
 18:00  Γήπεδο 2 Μίχος Δημήτρης VS Τσίτσιας Δημήτρης  4-6   0-1   ret  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:30  Γήπεδο 5 Μπέλτσιος Βασίλης VS Τσιτόπουλος Χρήστος  6-2   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
Παρασκευή, 19.06.2020
 20:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Μανώλης Αστέρης  6-2   6-3  Clubbers Ανδρων 45+
 18:30  Γήπεδο 1 Μαργινούδης-Τριανταφυλλίδου VS Τσίτσιας-Φαντάνα  6-2   6-7   10-5  Clubbers Μικτά
 17:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης-Βαγενά VS Λουλουδόπουλος-Παντελίδου  6-2   6-4  Clubbers Μικτά
 15:30  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Σταβάρας Χρήστος  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
Πέμπτη, 18.06.2020
 22:30  Γήπεδο 1 Ντόσας Μπάμπης VS Τασιάς Κώστας  6-1   6-2  Clubbers Ανδρων 45+
 22:00  Γήπεδο 4 Αντωνίου Γιώργος VS Παπαστεργίου Χρήστος  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 22:00  Γήπεδο 2 Μίχης-Αναστασίου VS Ευσταθίου-Σκρίμπας  7-5   2-6   6-10  Clubbers Διπλά Ανδρών
 22:00  Γήπεδο 5 Ψαρόμπας Θανάσης VS Μόλας Λευτέρης  6-1   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 1 Γουμενόπουλος-Φωτίου VS Γκουντούρας-Σανίδας  4-6   1-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 18:00  Γήπεδο 4 Μόκας Ανδρέας VS Τσολής Χρήστος  6-7   6-1   10-5  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:00  Γήπεδο 1 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Τσιμόπουλος Γεώργιος  6-2   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Τετάρτη, 17.06.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Σερίφης Ηλίας VS Γκέγκας Θανάσης  3-6   7-5   12-10  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:30  Γήπεδο 1 Σταμάτης-Τσολής VS Μόλας-Μυγδάνης  6-0   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 20:00  Γήπεδο 1 Συμεωνίδης-Μπεχλιβανίδης VS Διαμαντής-Μακροβασίλης  1-6   3-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
Τρίτη, 16.06.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Συμεωνίδης-Παναγούλη VS Σπανός-Μήτσιου  4-6   6-2   10-5  Clubbers Μικτά
 21:30  Γήπεδο 1 Καφαντάρης-Τασιάς VS Λύτρας-Τάτσης  4-6   4-6  Clubbers Διπλά Ανδρών
 20:00  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα-Μιχαλοπούλου VS Χατζοπούλου-Σερέτη  6-1   6-3  Clubbers Διπλά Γυναικών
Δευτέρα, 15.06.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  7-6   7-5  Clubbers Ανδρών 20-45
 20:30  Γήπεδο 1 Μανώλης Αστέρης VS Βλαχοδήμος Αντώνης  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:00  Γήπεδο 1 Σιαφαρίκα Αριστέα VS Μήτσου Ρανια  0-6   0-6  Clubbers Γυναικών
 18:00  Γήπεδο 2 Αντωνίου Γιώργος VS Παντόπουλος Θανάσης  7-6   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:30  Γήπεδο 1 Τσολής Χρήστος VS Ευσταθίου Γιάννης  6-3   2-6   12-10  Clubbers Ανδρων 45+
Κυριακή, 14.06.2020
 20:30  Γήπεδο 4 Kay Van VS Γκέγκας Χαράλαμπος  6-1   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 20:00  Γήπεδο 5 Αλειφτήρας-Νικολοπούλου VS Νούλας-Χατζοπούλου  0-6   1-6  Clubbers Μικτά
 19:00  Γήπεδο 1 Κακαγιάννης Μάριος VS Ζαβός Αποστόλης  3-6   6-0   10-7  Clubbers Ανδρων 45+
 18:00  Γήπεδο 5 Πετλιάκοβα Αλεξάνδρα VS Γάτσα Άννα  6-4   7-5  Clubbers Γυναικών
 18:00  Γήπεδο 2 Κάβουρα Κατερίνα VS Λιάπη Εύη  6-1   6-2  Clubbers Γυναικών
 10:30  Γήπεδο 1 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Τοσιούδης θέμης  6-2   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
Σάββατο, 13.06.2020
 20:30  Γήπεδο 4 Μαργινούδης Βασίλης VS Γκουντούρας Γιώργος  6-3   5-7   8-10  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:30  Γήπεδο 2 Μιχαλοπούλου-Καμηλαράκης VS Θεοδώρου-Ιωαννίδης  6-3   6-1  Clubbers Μικτά
 19:00  Γήπεδο 5 Παντελίδου Ελένη VS Κασιδούλη Μαρία  6-1   6-0  Clubbers Γυναικών
 19:00  Γήπεδο 4 Παπαευθυμίου Μαριακίτα VS Μπακούλα Ελένη  6-0   6-1  Clubbers Γυναικών
 18:30  Γήπεδο 1 Σερίφης Ηλίας VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  6-7   6-0   10-7  Clubbers Ανδρων 45+
 18:30  Γήπεδο 2 Σωτήρης-Λάμπρου VS Γιαννούλας-Καρασούλας  6-1   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:30  Γήπεδο 4 Τσολής-Πρασσάς VS Γκέγκας-Γκέκας  6-0   6-1  Clubbers Διπλά Ανδρών
 17:00  Γήπεδο 2 Σωτήρης Γιάννης VS Τσιτόπουλος Χρήστος  6-1   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 16:30  Γήπεδο 1 Κοντός Αχιλλέας VS Σκρίμπας Γεώργιος  6-3   6-4  Clubbers Ανδρών 20-45
Παρασκευή, 12.06.2020
 21:30  Γήπεδο 2 Φορφόλιας Στέφανος VS Πράπας Κώστας  6-0   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
 20:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Σανίδας Στέργιος  6-1   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 1 Καραπέτσας-Σπανός VS Ξηρομερίτης-Αναστόπουλος  6-4   6-3  Clubbers Διπλά Ανδρών
 13:00  Γήπεδο 1 Κουτσόπουλος Ευριπίδης VS Καραπέτσας Θανάσης  3-6   5-7  Clubbers Ανδρών 20-45
Πέμπτη, 11.06.2020
 22:00  Γήπεδο 4 Σκρίμπας Γεώργιος VS Καραμπάσης Γιώργος  4-6   6-1   10-5  Clubbers Ανδρών 20-45
 22:00  Γήπεδο 2 Τσολάκος Αθανάσιος VS Τσουκαρέλης Σωτήρης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 22:00  Γήπεδο 5 Αλειφτήρας Σωκράτης VS Γκέγκας Χαράλαμπος  1-6   3-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 1 Θεοδώρου Κική VS Κυρίτση Βίκη  6-1   6-2  Clubbers Γυναικών
 17:30  Γήπεδο 1 Μπέλτσιος Βασίλης VS Καφαντάρης Απόστολος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
 09:30  Γήπεδο 5 Σερέτη Ζωή VS Χατζοπούλου Σέβη  6-1   6-0  Clubbers Γυναικών
Τετάρτη, 10.06.2020
 22:00  Γήπεδο 5 Τοσιούδης θέμης VS Χρηστάκος Απόστολος  6-2   6-4  Clubbers Ανδρών 20-45
 21:00  Γήπεδο 1 Τριανταφύλλου Κων/νος VS Μαργινούδης Βασίλης  3-6   3-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:00  Γήπεδο 1 Μιχαλοπούλου-Καμηλαράκης VS Σιαφαρίκα-Τζάτσος  6-3   7-6  Clubbers Μικτά
 17:30  Γήπεδο 1 Τσολής Χρήστος VS Νούλας Κώστας  7-5   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:00  Γήπεδο 1 Γιαννούλας Δημήτρης VS Σερίφης Ηλίας  3-6   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Καρπούζας Δημήτρης VS Τσιτόπουλος Χρήστος  4-6   6-4   8-10  Clubbers Ανδρων 45+
 15:00  Γήπεδο 4 Τσιτούμης Παναγιώτης VS Ευσταθίου Γιάννης  6-1   6-0  Clubbers Ανδρων 45+
 15:00  Γήπεδο 5 Λυμπερόπουλος Παύλος VS Σπανός Κώστας  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Τρίτη, 09.06.2020
 22:00  Γήπεδο 5 Παπαστεργίου Χρήστος VS Τσαλκιτζής Σίμος  7-6   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 22:00  Γήπεδο 4 Μανώλης Αστέρης VS Κόκουβας Θανάσης  6-4   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
 21:00  Γήπεδο 2 Χατσιόπουλος Θοδωρής VS Φωτίου Βασίλης  4-6   6-2   10-7  Clubbers Ανδρων 45+
Δευτέρα, 08.06.2020
 20:30  Γήπεδο 5 Πρασσάς-Κάβουρα VS Ιωαννίδης-Θεοδώρου  3-6   4-6  Clubbers Μικτά
 20:00  Γήπεδο 1 Κομψαρά-Τριανταφυλλίδου VS Χατζοπούλου-Σερέτη  3-6   1-6  Clubbers Διπλά Γυναικών
 19:00  Γήπεδο 4 Αγορογιάννης Αστέρης VS Τσολάκος Αθανάσιος  0-6   0-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 1 Αγραφιώτης Ηλίας VS Τσολής Χρήστος  0-6   0-6  Clubbers Ανδρων 45+
 18:00  Γήπεδο 4 Μπέλτσιος Βασίλης VS Σταμάτης Θανάσης  6-2   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 2 Συμεωνίδης-Παναγούλη VS Λύτρας-Κασιδούλη  6-1   6-1  Clubbers Μικτά
Κυριακή, 07.06.2020
 20:00  Γήπεδο 2 Γκουντούρας Γιώργος VS Μυγδάνης Γιάννης  7-5   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 4 Νούλας Κώστας VS Παπαδόπουλος Λευτέρης  6-1   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
Σάββατο, 06.06.2020
 11:00  Γήπεδο 1 Λύτρας Γιάννης VS Παντόπουλος Θανάσης  0-6   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 11:00  Γήπεδο 5 Τσιανάκας Νίκος VS Κοντός Αχιλλέας  1-6   0-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 11:00  Γήπεδο 2 Μίχης Δημήτρης VS Τσίτσιας Δημήτρης  3-6   2-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 10:30  Γήπεδο 4 Τσιτόπουλος Χρήστος VS Ζαβός Αποστόλης  6-3   6-4  Clubbers Ανδρών 20-45
Παρασκευή, 05.06.2020
 15:00  Γήπεδο 2 Μανώλης Αστέρης VS Καρανίκας Νίκος  6-2   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 1 Σωτήρης Γιάννης VS Ζηρδέλης Ορέστης  6-1   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 11:00  Γήπεδο 4 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Συμεωνίδης Κώστας  6-3   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
Πέμπτη, 04.06.2020
 22:00  Γήπεδο 5 Γάτσα Άννα VS Μπουντίνα Νικολέτα  6-2   6-2  Clubbers Γυναικών
 22:00  Γήπεδο 4 Τζάτσος Κωνσταντίνος VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  6-0   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 16:00  Γήπεδο 1 Τσιμόπουλος Γιωργος VS Γιαννούλας Φώτης  6-0   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:30  Γήπεδο 2 Μπέλτσιος Βασίλης VS Γιαννακός Δημήτρης  6-0   6-2  Clubbers Ανδρών 20-45
Τετάρτη, 03.06.2020
 15:00  Γήπεδο 1 Μόκας Ανδρέας VS Φυσίκας Θάνος  6-4   6-3  Clubbers Ανδρών 20-45
 15:00  Γήπεδο 2 Γκούντας Κώστας VS Παπαγεωργίου Κυριάκος  6-7   6-7  Clubbers Ανδρών 20-45
 11:00  Γήπεδο 2 Μήτσιου ΑΘανάσιος VS Γουμενόπουλος Γιώργος  6-1   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 08:00  Γήπεδο 5 Σταβάρας Χρήστος VS Καραπούλιας Βασίλης  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 08:00  Γήπεδο 4 Ευσταθίου Γιάννης VS Καρακαξάς Άκης  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
Τρίτη, 02.06.2020
 21:00  Γήπεδο 2 Μανουσάκη Αργυρώ VS Μάγκου Δημήτρια  6-0   6-1  Clubbers Γυναικών
 15:00  Γήπεδο 1 Κυριακάκης Φιλάρετος VS Σταμάτης Θάνος  1-6   0-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 09:00  Γήπεδο 5 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Δουδακμάνης Χρήστος  6-0   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
Δευτέρα, 01.06.2020
 17:00  Γήπεδο 1 Ευσταθίου Γιάννης VS Τσακάλωφ Ανδρέας  6-2   6-4  Clubbers Ανδρων 45+
Κυριακή, 31.05.2020
 20:30  Γήπεδο 1 Σανίδας Στέργιος VS Καφαντάρης Απόστολος  6-0   6-1  Clubbers Ανδρών 20-45
 20:00  Γήπεδο 2 Στεργιόπουλος Γιάννης VS Τριανταφύλλου Κων/νος  3-6   3-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 19:30  Γήπεδο 5 Γρηγορίου Κωνσταντίνος VS Τσουκαρέλης Σωτήρης  3-6   6-7  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:00  Γήπεδο 1 Πράπας ΝΊΚΟς VS Τσολής Χρήστος  5-7   1-6  Clubbers Ανδρών 20-45
 12:00  Γήπεδο 5 Σπανός Κώστας VS Τακούλας Μάκης  6-1   6-0  Clubbers Ανδρών 20-45
 11:00  Γήπεδο 2 Γουμενόπουλος Γιώργος VS Πράπας Κώστας  7-5   0-6   6-10  Clubbers Ανδρων 45+
 11:00  Γήπεδο 1 Καρανίκας Νίκος VS Χατσιόπουλος Θοδωρής  6-7   6-0   5-10  Clubbers Ανδρων 45+
 10:00  Γήπεδο 5 Τριανταφυλλίδου Νανά VS Κυρίτση Βίκη  6=2   5-7   5-10  Clubbers Γυναικών
 09:00  Γήπεδο 1 Γκόλτσος Χρήστος VS Φορφόλιας Στέφανος  2-6   5-7  Clubbers Ανδρων 45+
Σάββατο, 30.05.2020
 20:00  Γήπεδο 1 Ζηρδέλης Ορέστης VS Ακρίβος Χρήστος  6-4   7-5  Clubbers Ανδρών 20-45
 18:30  Γήπεδο 1 Νούλας Κώστας VS Μπουκουβάλας Αχιλλέας  6-4   5-7   5-10  Clubbers Ανδρών 20-45
 17:30  Γήπεδο 4 Μήτσιου Ράνια VS Αναστασίου Ευγενία  6-0   6-0  Clubbers Γυναικών
 17:00  Γήπεδο 1 Μανώλης Αστέρης VS Μπούκας Στέλιος  6-1   6-4  Clubbers Ανδρών 20-45
Τρίτη, 10.03.2020
 20:00  Γήπεδο 1 Γκόλτσος Χρήστος VS Ατζουλάκος Νίκος  6-1   6-1  Clubbers Ανδρων 45+
Χορηγοί - Υποστηρικτές