Α.Σ. Αντισφαίριση και Ζωή - Tennislife Club
Level 1 Level 2 Level 3 Level 4
Αγωνιστικά γκρούπ Αθλητές με αρκετά χρόνια προπονήσεων Αθλητές που έχουν ολοκληρώσει το βασικό στάδιο ή έπαιζαν τένις για κάποιο διάστημα Αρχάριοι αθλητές που τώρα ξεκινούν ή έχουν μικρή προπονητική εμπειρία




Δευτέρα
19:00-20:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 5
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
18:00-19:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 4
18:00-19:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
18:00-19:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
21:00-22:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
21:00-22:00: EνήλικεςΓήπεδο 3
09:30-10:30: EνήλικεςΓήπεδο 1
17:00-18:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: red levelΓήπεδο 4
18:00-19:00: orange levelΓήπεδο 4
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
21:00-22:00: Γήπεδο 2

Τρίτη
17:00-18:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 2
18:00-19:00: EνήλικεςΓήπεδο 3
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
09:00-10:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
09:00-10:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 2
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
21:00-22:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
21:00-22:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
21:00-22:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
16:00-17:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 3
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
18:00-19:00: red levelΓήπεδο 1
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5

Τετάρτη
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
17:00-18:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
17:00-18:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
18:00-19:00: Γήπεδο 5
18:00-19:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 3
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
21:00-22:00: Γήπεδο 5
18:00-19:00: Χατσιόπουλος ΘοδωρήςΓήπεδο 4
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 3
19:00-20:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 2
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
21:00-22:00: Κοσμάς ΚώσταςΓήπεδο 4
17:00-18:00: Γήπεδο 2
21:00-22:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
09:30-10:30: EνήλικεςΓήπεδο 3
10:00-11:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 3
21:00-22:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1

Πέμπτη
17:00-18:00: Γήπεδο 3
18:00-19:00: EνήλικεςΓήπεδο 3
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 4
18:00-19:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 5
17:00-18:00: Γήπεδο 5
18:00-19:00: Γήπεδο 2
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
21:00-22:00: Γήπεδο 4
09:00-10:00: EνήλικεςΓήπεδο 1
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 3
09:00-10:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 4
19:00-20:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
21:00-22:00: EνήλικεςΓήπεδο 5
21:00-22:00: EνήλικεςΓήπεδο 2

Παρασκευή
17:00-18:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 3
09:30-10:30: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
18:00-19:00: Γήπεδο 3
18:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
20:00-21:00: EνήλικεςΓήπεδο 2
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
19:00-20:00: Παιδιά ΛυκείουΓήπεδο 4
20:00-21:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 4
21:00-22:00: Παιδιά προχωρημεναΓήπεδο 5
19:00-20:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 5
16:00-17:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 3
17:00-18:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 4
18:00-19:00: ΕνήλικεδΓήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 3
20:00-21:00: Παιδιά ΛυκείουΓήπεδο 5
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
21:00-22:00: EνήλικεςΓήπεδο 4

Σάββατο
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
09:00-10:00: παιδιά προχωρημέναΓήπεδο 2
09:00-10:00: Γήπεδο 5
09:00-10:30: Γήπεδο 4
09:00-10:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 3

Κυριακή

Χορηγοί - Υποστηρικτές