Tennislife Club - Αθλητικό Κέντρο "Γ. Μητσιμπόνα"
Level 1 Level 2 Level 3 Level 4
Αγωνιστικά γκρούπ Αθλητές με αρκετά χρόνια προπονήσεων Αθλητές που έχουν ολοκληρώσει το βασικό στάδιο ή έπαιζαν τένις για κάποιο διάστημα Αρχάριοι αθλητές που τώρα ξεκινούν ή έχουν μικρή προπονητική εμπειρία




Δευτέρα
16:00-17:00: Παιδιά -orange levelΓήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά- green levelΓήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά green levelΓήπεδο 2
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
19:00-20:00: ΕνηλικεςΓήπεδο 2
17:00-18:00: Παιδιά -green levelΓήπεδο 1
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
15:00-16:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
16:00-17:00: Ενήλικες level 4Γήπεδο 2
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 1
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
18:00-19:00: Ενήλικες level 2Γήπεδο 2
19:00-20:00: Γήπεδο 1
20:00-21:30: ΕνηλικεςΓήπεδο 2
17:00-18:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Γήπεδο 3

Τρίτη
10:00-11:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
16:00-17:00: Ενήλικες level 3Γήπεδο 3
16:00-17:00: Ενήλικες Γήπεδο 2
17:00-18:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά level redΓήπεδο 1
18:00-19:00: Γήπεδο 4
17:00-18:00: Γήπεδο 2
18:00-19:00: Γήπεδο 2
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
20:00-21:00: Γήπεδο 3
09:30-10:30: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
09:30-10:30: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
10:30-11:30: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
11:30-12:30: EνήλικεςΓήπεδο 2
17:00-18:00: Παιδιά level 4Γήπεδο 4
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
19:00-20:00: ΕνηλικεςΓήπεδο 2
20:00-21:00: ΕνηλικεςΓήπεδο 2
19:00-20:00: ΕνηλικεςΓήπεδο 4
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
18:00-19:00: Παιδιά level 3Γήπεδο 3
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5

Τετάρτη
16:00-17:00: Παιδιά level 3Γήπεδο 3
17:00-18:00: Γήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά level 4Γήπεδο 2
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
20:00-21:30: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
18:00-19:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
15:00-16:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
17:00-18:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
18:00-19:00: Γήπεδο 3
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
18:00-19:00: Γήπεδο 4
19:00-20:00: Ενήλικες level 4Γήπεδο 3
20:00-21:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3

Πέμπτη
10:00-11:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά red levelΓήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά red levelΓήπεδο 1
18:00-19:00: Παιδιά orange levelΓήπεδο 4
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 4
20:00-21:00: Γήπεδο 3
09:30-10:30: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
10:30-12:30: EνήλικεςΓήπεδο 2
17:00-18:00: Παιδιά level 4Γήπεδο 4
17:00-18:00: Παιδιά green levelΓήπεδο 2
18:00-19:00: Γήπεδο 2
19:00-20:00: ΕνηλικεςΓήπεδο 2
20:00-21:00: ΕνηλικεςΓήπεδο 2
15:00-16:00: Γήπεδο 3
16:00-17:00: Ενήλικες level 4Γήπεδο 2
17:00-18:00: Παιδιά level greenΓήπεδο 5
18:00-19:00: Παιδιά orange levelΓήπεδο 5
20:00-21:00: Γήπεδο 1
17:00-18:00: Παιδιά green levelΓήπεδο 4
18:00-19:00: Παιδιά orange levelΓήπεδο 3
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
20:00-21:00: Γήπεδο 4

Παρασκευή
16:00-17:00: Παιδιά level redΓήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά level 3Γήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά level 4Γήπεδο 5
18:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
09:00-10:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 2
17:00-18:00: Γήπεδο 4
18:00-19:00: Γήπεδο 5
19:00-20:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 5
20:00-21:00: Ενήλικες level 2Γήπεδο 3
17:00-18:00: Παιδιά level4Γήπεδο 2
18:00-19:00: Παιδιά level 2Γήπεδο 2
19:00-21:00: Παιδιά level 2Γήπεδο 2

Σάββατο
10:00-10:00: Παιδιά level4Γήπεδο 3
11:00-12:30: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
11:00-12:00: Παιδιά level3Γήπεδο 3
12:00-13:30: ΕνήλικεςΓήπεδο 3
10:00-11:00: Παιδιά level 3Γήπεδο 1
10:00-11:00: Παιδιά level 4Γήπεδο 2
11:00-12:00: Γήπεδο 2
16:00-17:00: ΕνήλικεςΓήπεδο 3

Κυριακή
11:30-13:00: Γήπεδο 5
10:00-12:00: Γήπεδο 3
10:00-12:00: Γήπεδο 2
12:00-13:30: Γήπεδο 3

Χορηγοί - Υποστηρικτές